Zosia Zborowska, córka aktorskiej pary – Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, wyszła za mąż! Zofia powiedziała „tak” swojemu narzeczonemu, siatkarzowi Andrzejowi Wronie.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona – ślub

Aktorka i sportowiec zaczęli się spotykać w ubiegłym roku – 8 sierpnia minął dokładnie rok od dnia, gdy się poznali (do spotkania doszło na evencie marki odzieżowej;) O tym, że są razem, po raz pierwszy oficjalnie poinformowali pod koniec grudnia wrzucając do mediów społecznościowych swoje wspólne zdjęcie.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona ZARĘCZYLI SIĘ! Aktorka pochwaliła się pierścionkiem

 

Od tamtego czasu Zborowska stała się najwierniejszą fanką swego chłopaka – przychodziła na wszystkie mecze drużyny ONICO Warszawa.

Zofia i Andrzej zaręczyli się 17 maja, w dniu urodzin aktorki. Kilka dni później na Instagramie napisali o zaręczynach. Zosia z początku zapewniała, że nie spieszy się do ślubu. Chyba jednak zmieniła zdanie, bo we wtorek, 13 sierpnia para pokazała wspólne zdjęcie z obrączkami!

Wiemy, ile zarabia Zosia Zborowska. Suma powala na kolana!

Moja żona, Zofia – napisał Andrzej Wrona na swoim InstaStory. Zosia wrzuciła wspólne zdjęcie i kilka wideo „okołoślubnych”.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

View this post on Instagram

Taki wtorek 🤷🏼‍♀️ 🖤 #żona

A post shared by I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) on

scena z: Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

fot. AKPA