Zofia Zborowska (32 l.) i Andrzej Wrona (31 l.) wzięli ślub w sierpniu 2019 roku, zaledwie trzy miesiące po zaręczynach. Ostatnio zadebiutowali na ściance jako małżeństwo. A jak się poznali?

Andrzej Wrona zdradził, skąd wiedział, że Zosia Zborowska to właśnie TA jedyna

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – jak się poznali?

Okazuje się, że tak jak obecnie u wielu par, znajomość rozpoczęła się od Instagrama.

Zaczęło się od tego, że ja przez przypadek wpadłam na jego profil na Instagramie. Zobaczyłam dwa filmiki, które mnie rozśmieszyły (…) Pomyślałam fajna d*pa – powiedziała aktorka w rozmowie z Magdą Mołek w programie „W roli głównej”.

Zofia zaproponowała Andrzejowi wyprawę na Kilimandżaro.

Odezwał się do mnie mój znajomy, z którym mieliśmy robić taką wyprawę na Kilimandżaro, taką charytatywną, celebrycką (…) Nie doszło do tego, ale wtedy on miał już fajną ekipę dziewczyn, ale brakowało mu fajnych chłopaków. Ja wtedy powiedziałam: no to napisz może do Jankesa, do Musiała, do Wrony… On mówi: znam Jankesa, znam Musiała, a Wronę znasz? Obserwujemy się od tygodnia na Instagramie, można powiedzieć, że znam – odpowiedziała Zborowska.

Zosia Zborowska zdradziła, jak wygląda relacja jej męża – Andrzeja Wrony z ojcem aktorki

Nie spodziewała się, że zaprosi ją na randkę.

Wysłałam mu wtedy filmiki, że jest taka akcja, czy masz ochotę (…) On powiedział, że nie może, a dwa dni później spotkaliśmy się na imprezie. Przez to, że do niego napisałam, do mnie podszedł (…) Pisaliśmy ze sobą, a po tygodniu zaprosił mnie na randkę. Nie sądziłam, że mnie zaprosi na randkę, bo ja strasznie z niego cisnęłam pompę.

Magda Mołek dopytywała: kiedy był ten grom?

Grom się rodził, strasznie długo randkowaliśmy. Nie wiedziałam, że tyle mogę się całować – zaśmiała się Zborowska.

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony – Łukasz Jemioł pokazał mnóstwo zdjęć: ostatnia przymiarka sukni, pierwszy taniec młodej pary

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – ślub

Zofia i Andrzej pobrali się 13. sierpnia 2019 roku. Wśród zaproszonych na ślub i wesele byli między innymi Anna Lewandowska, Alan Andersz i Łukasz Jemioł. To właśnie w sukni od Jemioła Zosia ślubowała swemu mężowi miłość i wierność. Ślubna kreacja Zborowskiej była prosta i subtelna. Uszyta z eleganckiej koronki miała dość duży dekolt i prosty krój.

 

scena z: Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Andrzej Wrona, Zofia Zborowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Andrzej Wrona, Zofia Zborowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA