Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski tworzą zgraną i świetną rodzinkę. Doczekali się aż czwórki dzieci: 13-letniego Franciszka10-letniego Henryka3-letniego Feliksaroczną córeczkę Łucję.

Zosia Zborowska zdradza jak narodziny dziecka wpłynęły na jej związek

Zofia Zborowska pokazała zaskakujące zdjęcie Żebrowskich

Mamy wrażenie, że para świetni się przy tym bawi. Na Instagramie pokazują rzeczywistość taką, jaka jest, nie lukrując jej, jak to jest w przypadku wielu gwiazd. Aleksandra chętnie pokazuje siebie w domowych warunkach i swoich domowników.

Zosia Zborowska wspomina słynną „MODĘ NA BRZYDOTĘ” Kaczorowskiej – „Jest mi jej SZKODA”

Teraz znów para rozbawiła internautów, a wszystko za sprawą zdjęcia Zofii Zborowskiej, która sfotografowała ich, kiedy bawili się z czworonogiem podczas promocji książki Zborowskiej „Wiesia”:

Michał i Ola oraz ich piąte dziecko – podpisała Zborowska.

Zosia Zborowska pokazała, dlaczego sama nie może OGARNĄĆ swoich włosów: „Te dwa zdjęcia dzieli zaledwie dziesięć godzin”

Internauci zaczęli się dziwić, że przy czwórce dzieci Ola i Michał zdecydowali się jeszcze na zwierzak. Żona aktora jednak szybko uspokoiła, że pies jest tylko pożyczony do zdjęcia od Zosi. Jakiś czas temu aktorka zaadoptowała kolejnego psa Krystynę.

scena z: Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski, SK: Inauguracja kampanii społecznej „Wspieram Sukces Kobiet” Fundacji SPS, , fot. Kurnikowski/AKPA

IG: olazebrowska

IG: olazebrowska