Nie jest tajemnicą, że dla wielu celebrytów Instagram stanowi pewne źródło stałego dochodu. Do tego grona zalicza się m.in. Zofia Zborowska, na której profilu często pojawiają się sponsorowane posty. Nie spodobało się to jednej z fanek, która pokusiła się o kąśliwy komentarz.

Zofia Zborowska pokazała NATURALNY kolor swoich włosów. „Do grzywki raczej nigdy nie wrócę”

Zofia Zborowska – Instagram

Aktorka umieściła na swoim profilu zdjęcie z fioletowymi włosami, będące reklamą jednej z sieci telefonii komórkowej. To sprawiło, że jedna z internautek wyraziła swoje zdumienia ilością sponsorowanych postów na celebryckich profilach.

O dziwo użytkowniczka serwisu nie była nieuprzejma, ani nie zaatakowała aktorki.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mieszkają jak hollywoodzkie gwiazdy! Pokazali oryginalne wnętrza domu

Zosiu, dlaczego, dlaczego, dlaczego? Nie mam na myśli koloru włosów, bo komentowanie czyjegoś wyglądu uważam za słabe i to wyłącznie Twoja sprawa, jak chcesz wyglądać, ale dlaczego zewsząd muszą nas otaczać reklamy. Czt nie można prowadzić spoko konta bez konieczności ciągłych współprac i namawiania ludzi do skorzystania z produktów/usług/czego tam jeszcze? Mega to jest męczące, gdy wchodzisz na Insta i ciągle ten wszechobecny konsumpcjonizm. Wiem, że kasa musi się zgadzać, ale i tak mi przykro, że coraz więcej fajnych ludzi weszło w ten świat. Szkoda – napisała fanka.

To rozsierdziło Zborowską.

Z Play współpracuje już od 1,5 roku. A z ich usług korzystam od 10 lat. Jestem zadowolona, dlaczego miałabym odmówić współpracy? Dlaczego masz problem z tym, że  mogę zarabiać na mediach społecznościowych w momencie, w którym robię to w zgodzie z własnymi wierzeniami.. Reklamy w TV też ci przeszkadzają? Nie chcesz, nie oglądaj. Proste – skwitowała, tłumacząc, że nie zareklamowałaby m.in. kosmetyków testowanych na zwierzętach.

Na tym jednak nie zakończyła się dyskusja. Zofia Zborowska postanowiła poświęcić tematowi długa wypowiedź na Instastory.

Jest mi przykro jak czytam takie komentarze, bo nie przyjmuje 95% reklam za naprawdę duże pieniądze. Bo się nie sprzedam, bo nie reklamuję wam gówna – wyznała wyraźnie poruszona. Takie wiadomości wyraźnie podcinają mi skrzydła. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens walczyć – dumała z uporem godniejszym lepszej sprawy.

Zofia Zborowska OBCIĘŁA włosy. Wygląda BOSKO!

Też uważacie, że na Instagramie jest za dużo reklam?

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona na czerwonym dywanie.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Kurnikowski/AKPA.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona razem na ściance.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Kurnikowski/AKPA.

Zofia Zborowska, Janusz Zaorski, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA