Iwona Burnat – najbardziej barwna postać z programu „Żony Hollywood” weźmie teraz udział w kolejnym programie TVN-u – „Ameryka Express” wraz ze swoim mężem Reggiem. Iwona dała się poznać jako zafiksowana osoba na punkcie swoich psiaków: Tobby i Pucci.

Iwona Benjamin i Reggie Benjamin w „Ameryka Express”

Teraz hollywoodzką parę będziemy mogli zobaczyć w nowej edycji „Ameryki Express”. Kozaczek miał okazję widzieć już pierwszy odcinek i zapewniamy, że Iwona i Reggie rozbawią Was do łez. Zdradzamy, że Iwona oczywiście nie wzięła swoich psiaków na wyprawę, ale musiała ich nieobecność czymś zastąpić… w torebce LOUIS VUITTON miała przy sobie maskotki do złudzenia przypominające Tobby i Pucci.

Zapytaliśmy Iwonę i Reggie’go, jak wspominają swoją wyprawę po Ameryce Południowej – jest zła na męża za jedną rzecz…

Zobacz WIDEO!

Kim jest Iwona Burnat?

Iwona Burnat jest Amerykanką polskiego pochodzenia – jej rodzice urodzili się w Polsce. Celebrytka zna trochę język polski – jako dziecko chodziła w weekendy do polskiej szkoły. Iwona jest miłośniczką psów. Jej dwa pupile – Toby i Pucci – są traktowane przez celebrytkę jak jej dzieci. Iwona ubiera je, czesze i dba, by niczego im nie brakowało. Burnat prowadzi również biznes – sprzedaje akcesoria dla piesków, zajmuje się także stylizacją pupili bogatych mieszkańców Hollywood. W 2018 roku Iwona Burnat otworzyła w Warszawie sklep z gadżetami dla pupili.

Kim jest mąż Iwony Burnat, Reggie Benjamin?

Reggie jest gwiazdorem. Ma hinduskie korzenie, wielką rodzinę i ogromne poczucie humoru. razem z Iwoną tworzą uroczą „parę z Hollywood”.