Mistrzostwa Europy są już w trakcie, coraz więcej słychać głosów o naszej kadrze i zawodnikach. Przed samym turniejem mieliśmy okazję zobaczyć piłkarzy drużyny narodowej wraz ze swoimi rodzinami. Co wiemy o „drugich połówkach” naszych kadrowiczów? Jak wyglądają żony i partnerki reprezentantów Polski oraz czym się zajmują na co dzień?

Anna Lewandowska

Ciężko było o niej nie usłyszeć przez ostatnie lata. Anna Lewandowska to najbardziej znana z żon polskich piłkarzy. Choć jest wielkim wsparciem dla swojego męża, swoją popularność niekoniecznie zawdzięcza Robertowi. Żona najlepszego piłkarza reprezentacji Polski od lat widnieje w mediach, a wszystko za sprawą promocji zdrowego trybu życia oraz prawidłowego odżywiania. Ma swój własny sklep ze zdrową i ekologiczną żywnością oraz własną linię produktów dietetycznych Food by Ann. Jest także właścicielką firmy kosmetycznej Phlov. Razem z Robertem wychowują dwójkę dzieci: Klarę oraz Laurę.

Czy jej wsparcie natchnie Roberta i zagwarantuje sukces na zbliżającym się EURO? Najnowsze informacje na temat turnieju i innych sportów przeczytasz na sport.betfan.pl.

Celia Krychowiak (Jaunat)

Sympatyczka mody oraz szykownych ubrań. Od niedawna żona piłkarza Lokomotivu Moskwa – Grzegorza Krychowiaka. Celia ma obecnie 29 lat, pochodzi z Francji i to tam poznała „Krychę”. Od lat wspiera go na trybunach czy to w Paryżu, Sevilli, czy aktualnie w stolicy Rosji. Projektuje ubrania także w dwóch butikach środkowego pomocnika – w Warszawie oraz Poznaniu. W 2017 roku przyjęła oświadczyny Krychowiaka na Bora-Bora, aby 2 lata później wziąć z nim ślub w Paryżu.

Marina Łuczenko-Szczęsna

Żona Wojciecha Szczęsnego, bramkarza Juventusu Turyn to piosenkarka, która w ostatnim czasie przeżywa swoje chwile chwały. Marina wiele razy była także gwiazdą licznych programów telewizyjnych. Grała m.in. w serialu „39 i pół”, a także spróbowała swoich sił w „Tańcu z gwiazdami”. Obecnie jest związana kontraktem z wytwórnią muzyczną Universal Music. W swoim dorobku ma już trzy płyty: „Hard Beat”, „On My Way” i „Warstwy”. W 2016 wyszła za mąż za Wojtka Szczęsnego, a 2 lata później urodziła syna, któremu dali imię Liam.

Laura Zielińska

Żona Piotra Zielińskiego i młoda mama, która w ostatnim czasie urodziła małego Maksymiliana Zielińskiego. Żona pomocnika Napoli przyjęła oświadczyny w 2017 roku, w dniu swoich urodzin, aby dwa lata później zawrzeć z nim związek małżeński. Podobnie jak Piotrek, Laura pochodzi z Ząbkowic Śląskich (tam też odbył się ich ślub). Oprócz wspierania swojego męża na meczach, na co dzień zajmuje się byciem fotomodelką, skończyła ponadto analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Marta Glik

Żona Kamila Glika, poznała go jeszcze w latach dziecięcych w rodzimej miejscowości – Jastrzębie-Zdrój. Są małżeństwem od 10 lat. Marta jest matką dwójki dzieci: ośmioletniej Victorii oraz dwuletniej Valentiny. Pani Glik za dużo nie opowiada o swoim życiu, unika ona wywiadów oraz bardzo mocno szanuje swoją prywatność. Jak sama mówi, nie potrzebuje obecności w mediach i nie lubi zgiełku, a Instagrama prowadzi tylko dla przyjaciół i rodziny.

Julia Nowak

Narzeczona Jana Bednarka, obrońcy Southampton, przyjęła oświadczyny w lipcu 2020 roku, na greckiej wyspie Mykonos. Reprezentanta Polski poznała, jak sama przyznaje, w internecie, a dokładniej poprzez aplikację do wysyłania zdjęć. Pierwszy raz spotkali się na meczu Polska- Kazachstan w 2017 roku. Na co dzień Julia zajmuje się fotomodelingiem oraz projektowaniem biżuterii. W kwietniu para ogłosiła, że wkrótce na świat przyjść ma ich dziecko.

 

Materiał partnera