Nasza naczelna WAG kraju od kilku dni przebywa w Dosze, gdzie dzielnie kibicuje Robertowi Lewandowskiemu podczas rozgrywek mundialowych. W przeciwieństwie do Agatycze, która niby jest na Bliskim Wschodzie, ale kibicowanie Arkadiuszowi Milikowi z Dubaju nie jest najbardziej optymalną formą wsparcia.

Co robi Agatycze, gdy Arkadiusz Milik walczy o wyjście z grupy?

W miniony wtorek Anna Lewandowska relacjonowała na swoim Intagramie podróż do Kataru, podczas której towarzyszyła jej siostra Roberta Lewandowskiego – Milena. Ta sama jest chyba influencerką, w końcu na Instagramie obserwuje ją ponad 48 tys. osób. Ach, ta magia Lewandowskich.

Anna i Milena Lewandowskie kibicują Lewemu i reprezentacji

Anna Lewandowska, która zazwyczaj zachwyca swoimi stylizacjami, a przynajmniej szokuje ich cenami, tym razem postawiła na typowy look kibica. Gwiazda, podobnie jak siostra piłkarza miały na sobie koszulki reprezentacji z numerem 9. U Anny nie zabrakło jedna designerskiego dodatku – swój prosty look uzupełniła czarnym paskiem Celine, który kosztuje ponad 2000 złotych.

Początek zgrupowania. Jakimi furami przyjechali piłkarze?

Milena Lewandowska-Miros i Anna Lewandowska były w towarzystwie innych bliskich piłkarza. Wszyscy mieli na sobie symboliczne koszulki z nazwiskiem Mistrza.

Reprezentacji gratulujemy, a Annie i Milenie zazdrościmy emocji prosto z trybun! Oby tak dalej!

milena_lewandowska