W sierpniu ubiegłego roku Kamil Haidar zorganizował imprezę-niespodziankę, na której oświadczył się Zosi Ślotale. Stylistka szybko zmierzyła się z pytaniami o to, kiedy ślub. Najpierw mówiła, że nie spieszą się ze ślubem, bo chcą się skupić na zawodowych zobowiązaniach, a w lipcu tego roku wyznała, że z powodu koronawirusa chcą przełożyć ślub.

Córka Zosi Ślotały buszuje w garderobie mamy. „Z takiej szafy bym szybko nie wyszła”

Zosia Ślotała pokazała zdjęcie ze ślubu

Ku zaskoczeniu, dwa miesiące później, Zosia Ślotała i Kamil Haidar, pobrali się w tajemnicy i dopiero po fakcie podzielili się zdjęciami z ceremonii. Wówczas przekonaliśmy się, że para młoda postawiła na nietypowe kreacje ślubne.

Minęły dwa miesiące od ślubu pary i Zosie wzięło na wspomnienia. Z tej okazji zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia dekoracji, na które zdecydowała się na przyjęcie weselne. Od razu widać, że nie tylko stroje ślubne, ale także wystrój był niestandardowy.

Minęły już prawie 2 miesiące, więc trochę wzięło mi się na wspominki. Kwiaty i dekoracja na naszym ślubie były czymś prosto z bajki. Niestandardowo i niesztampowo. Trochę romantycznie i trochę rock’n’rollowo. Nasze dekoracje były idealnym połączeniem mnie i Kamila. Nie wyobrażałam sobie jego przy pastelowym stole! Wszystko słodkie i delikatnie… to totalnie nie Kamila przelot! Za to dla mnie kolor czerwony i różowy to kolory miłości. W ten oto sposób powstała eksplozja kolorów i kwiatów! Miejsce monumentalne i dostojne natomiast dekoracje szalone – napisała Ślotała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zofia Ślotała – Haidar (@miss_zi)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zofia Ślotała – Haidar (@miss_zi)


ZOBACZ TEŻ:

Zosia Ślotała pokazała MAGICZNY pokój syna Leonarda. Nie zabrakło leczniczych kamieni

Jak swój dom urządziła Zosia Ślotała? Stylistka ma dobry gust

Zosia Ślotała w niekonwencjonalnej kreacji ślubnej.

Kamil Haidar, Zosia Ślotała Instagram/miss_zi.

Zosia Ślotała wybrała nietypową kreację ślubną.

Kamil Haidar, Zosia Ślotała Instagram/miss_zi.