Informacje o tym, że Zosia Ślotała i Kamil Haidar są już po ślubie pojawiały się w mediach wiele razy. W sierpniu ubiegłego roku okazało się, że to były tylko plotki, a para nie była nawet zaręczona. To się zmieniło właśnie w sierpniu, kiedy Haidar oświadczył się stylistce. Przyszły mąż Zosi postarał się, by zaręczyny były dla niej wielką niespodzianką. Zorganizował imprezę na ponad 20 osób i właśnie podczas imprezy się oświadczył. Para świętowała w gronie przyjaciół.

Jennifer Lopez odwleka ŚLUB. Zdradziła, z jakiego powodu

Zosia Ślotała szykuje się do ślubu

A kiedy zatem ślub? Zosia Ślotała na łamach magazynu „Viva!” zdradziła termin. Wraz z Kamilem Haidarem pobiorą się w przyszłym roku, bo na razie skupiają się na życiu zawodowym.

W przyszłym roku. Podjęłam decyzję, że w tym roku skupiam się na rozwoju mojej marki Petite Maison na rynkach zagranicznych. Kamil też jest bardzo zajęty – ma zabukowaną trasę koncertową po Europie. Nie wyrobilibyśmy się, a ponieważ jestem perfekcjonistką, muszę mieć wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik – wyznała.

Stylistka powiedziała też nieco na temat sukni ślubnej. Ślotała jeszcze nie ma kreacji na ten dzień, jednak wie, że chce, żeby była to suknia od polskiej marki. Na jej ślubie będą także akcenty jej marki odzieżowej.

Chciałabym sukienkę od polskiej marki. Od zawsze wspieram polskich projektantów, uważam, że mamy czym się chwalić na naszym rynku. Ale wszystkie dzieci – druhny i chłopcy będą ubrani oczywiście w Petite Maison – wyjaśniła.

Kate Rozz wychodzi za mąż za biznesmena. Pokazała duży PIERŚCIONEK zaręczynowy

Zosia Ślotała – partner, mąż, dzieci

W przeszłości Zofia Ślotała była związana z Borysem Szycem. Związek jednak nie przetrwał, a ona od kilku lat jest w związku z Kamilem Haidarem, bratem byłego partnera Dody. Ślotała i Haidar doczekali się dwójki dzieci – w 2015 roku urodziła się córka Rania, a w 2017 roku na świat przyszedł Leonard.

Kamil Haidar – kim jest?

Kamil Haidar ma syryjskie korzenie. Rodzice Kamila są lekarzami – jego ojciec Riad Haidar przyjechał z Syrii na studia medyczne w Polsce. To właśnie na studiach poznał Irenę Krzych, swoją przyszłą żonę. Raid do stycznia tego roku był ordynatorem oddziału neonatologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej. Irena Krzych-Haidar jest kierownikiem zakładu radiologii szpitala w Międzyrzecu. Kamil ma brata bliźniaka Emila i brata Ramiego.

Kamil pasjonuje się muzyką, a obecnie jest członkiem zespołu metalowego Lion Shepard. Jest też ambasadorem Polskiej Akcji Humanitarnej. W przeszłości, z bratem Emilem, działali w branży paliwowej – jeszcze w 2012 roku wspólnie prowadzili prosperującą firmę Petrodom. Następnie mieli firmę zajmującą się handlem paliwem Inter Draco. Interes upadł, a jak donosił „Super Express”, bracia mieli oddać Urzędowi Skarbowemu Warszawa-Mokotów ponad sześć milionów złotych.

ZOBACZ TEŻ:

MEGA! Powstaną suknie ślubne inspirowane księżniczkami Disneya!

Były mąż Joanny Krupy wziął ŚLUB! Romain pochwalił się zdjęciem

Była dziewczyna Piotra Zelta wyszła za MILIARDERA. Pokazała zdjęcia z bajkowego ślubu