W sierpniu ubiegłego roku Kamil Haidar oświadczył się Zosi Ślotale. Przyszły mąż Zosi postarał się, by zaręczyny były dla niej wielką niespodzianką. Zorganizował imprezę na ponad 20 osób i właśnie podczas imprezy się oświadczył. Para świętowała w gronie przyjaciół.

Zosia Ślotała wyprawiła swojemu synkowi wymarzone urodziny. Zadbała o wszystkie szczegóły, jak Kim Kardashian

Zosia Ślotała przekłada ślub

Na początku tego roku stylistka została zapytana, czy już planuje ślub i czy ma wybrany termin. W rozmowie z magazynem „Viva!” wyznała, że nie spieszą się ze ślubem, bo chcą się skupić na zawodowych zobowiązaniach. Przyznała jednak, że pobiorą się dopiero w przyszłym roku.

W przyszłym roku. Podjęłam decyzję, że w tym roku skupiam się na rozwoju mojej marki Petite Maison na rynkach zagranicznych. Kamil też jest bardzo zajęty – ma zabukowaną trasę koncertową po Europie. Nie wyrobilibyśmy się, a ponieważ jestem perfekcjonistką, muszę mieć wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik – wyznała.

Stylistka znów usłyszała pytanie o ślub. Czy jest w trakcie przygotowań, czy może pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany. Okazuje się, że właśnie przez pandemię Ślotała i Haidar na razie wstrzymują się z ceremonią i weselem.

Przekładamy. Temat jest zawieszony głównie ze względu na bezpieczeństwo naszych gości. W ogóle nie mam z tym żadnego problemu, ani nie jest mi przykro. Takie są realia, do tego trzeba się dostosować i dalej iść do przodu – powiedziała w rozmowie z Jastrząbpost.

ZOBACZ TEŻ:

Zosia Ślotała pokazała zdjęcie z młodszą siostrą Anią. Podobne do siebie?

Zosia Ślotała po raz pierwszy o ZARĘCZYNACH i ŚLUBIE (WIDEO)

Agnieszka Woźniak-Starak zaabsorbowana przygotowaniami do ŚLUBU

Zosia Ślotała trzymają sie za ręce

Kamil Haidar, Zofia Ślotała/fot. AKPA

Zofia Ślotała, Kamil Haidar na trybunach

Zofia Ślotała, Kamil Haidar/fot. AKPA