Zdaje się, że nie ma dnia, by ktoś z celebrytów nie pochwalił się choinką lub innymi ozdobami świątecznymi. Część osób dość wcześnie zaczęło przystrajać wnętrza mieszkań i domów, dzięki czemu sporo osób, które jeszcze nie przygotowują się do świąt, mogą zaczerpnąć trochę inspiracji.

Zosia Ślotała wspomina ślub. Pokazała PRZEPIĘKNE dekoracje. „Trochę romantycznie i trochę rock’n’rollowo”

Zosia Ślotała ubrała choinkę

Choinką pochwaliła się już m.in. Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Blanka Lipińska czy Małgorzata Socha. Do grona posiadaczek świątecznego drzewka dołączyła teraz Zosia Ślotała. Stylistka ubrała choinkę wraz ze swoją córką, Ranią, która na tę okazję założyła strój mikołajki.

To jedna z większych choinek, jakie widzieliśmy u gwiazd polskiego show-biznesu. Drzewko robi wrażenie nie tylko ze względu na swoją wysokość, ale też kolejkę, która została rozłożona wokół choinki. Obok znalazł się także wielki worek z prezentami.

Oficjalnie rozpoczęłam mój ulubiony czas w roku… ŚWIĘTA! Wczoraj dokończyłyśmy z Ranią ubierać choinkę, dzisiaj zawiesiłam wieniec na drzwi i zamówiłam ostatnie prezenty. Osobiście nie lubię zostawiać nic nie ostatnią chwilę – napisała stylistka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zofia Ślotała – Haidar (@miss_zi)


ZOBACZ TEŻ:

Jak swój dom urządziła Zosia Ślotała? Stylistka ma dobry gust

Paulina Krupińska pochwaliła się CHOINKĄ. Jest inna niż u reszty celebrytek

Zosia Ślotała na ściance

Zosia Ślotała/fot. AKPA

Zosia Ślotała na ściance

Zosia Ślotała/fot. AKPA