W projekcie„For those Who Do. Zrób to z Lenovo!”, który potrwa do końca grudnia 2013 r., rozpoczyna się etap dedykowany muzyce i Kasi „Novice” Nowickiej – piosenkarce, autorce tekstów i muzyki, jednej z najlepszych polskich wokalistek klubowych i osobowości kultury klubowej.

27 czerwca ruszył pierwszy z konkursów „Zawsze chciałem to zrobić!”, pod hasłem „Zrób to po swojemu. Zrób to z Lenovo!” w którym do wygrania jest udział w warsztatach muzycznych z Noviką, a w wielkim finale atrakcyjna kwota na spełnienie swojego zawodowego marzenia. Konkurs potrwa do 22lipca, zgłoszenia konkursowe można wysyłać poprzez stronę www.zrobtozlenovo.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać nagrany przez siebie remix lub coveru udostępnionego przez Novikęutworu„Safest”,bądź własne video do wybranego fragmentu utworu. Zgłoszenie konkursowe należy przesłać za pośrednictwem formularza, który jest dostępny tutaj.

Z laureatami konkursu Novika spotka się osobiście na początku września podczas warsztatów muzycznych. Artystka podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowie jak stawiać pierwsze kroki w biznesie muzycznym.

&nbsp

Zrób to z Lenovo! Czas Noviki

Jeden z uczestników przejdzie do wielkiego finału konkursu, który odbędzie się w grudniu, w którym nagrodą główną będzie atrakcyjna kwota na spełnienie zawodowego marzenia laureata.

Ponadto od 2-8 lipca na fan page’u Lenovo Polska królować będzie muzyka. Specjalnie dla fanów marki,Artystka odkryje świat muzycznych inspiracji.W trakcie„Tygodnia muzycznego z Noviką”wokalistka będzie dzielić się z internautami swoimi doświadczeniami i wiedzą. Dowiemy się czego słucha, co lubi, co ją inspiruje. Będzie to wyjątkowy czas dla wszystkich tych, którym technologia Lenovo umożliwi wejście do kreatywnego świata muzyki.

Na kanale Youtube można zobaczyć video dedykowane muzycznemu DO’ersowi – Novice.

&nbsp
Zrób to z Lenovo! Czas Noviki

O projekcie „For thosewho do. Zrób to z Lenovo!”

Lenovo – jeden z największych dostawców komputerów i urządzeń mobilnych na świecie wkracza w inspirujący świat mody, muzyki, designu, fotografii, a także sportu oraz gier komputerowych. Wraz z zaproszonymi do projektu ekspertami, Lenovo będzie szukać młodych talentów i spełniać ich zawodowe marzenia. W projekcie „For ThoseWho Do. Zrób to z Lenovo!” udział wezmą wyjątkowe osobowości: znana fotografka Lidia Popiel, projektant mody Łukasz Jemioł, wokalistka i dziennikarka radiowa Novika, ilustratorka mody Olka Osadzińska, młode projektantki z Lola Victoria Design, kierowcy rajdowi RMF 4Racing Team, a także mistrz świata w grach komputerowych Wiktor ”TaZ” Wojtas. To tzw. „DO’ersi” Lenovo, czyli osoby, które na co dzień robią niezwykłe rzeczy.