Meghan Markle i Harry zaangażowali się w kolejną akcję charytatywną. Para wybrała się pod jedną ze szkół, by pomóc dzieciom. W codziennych stylizacjach wyglądali bardzo przeciętnie. Poznalibyście ich?

Były znajomy Meghan Markle zarzuca jej złamanie królewskiego protokołu

Meghan i Harry pomagają dzieciom

Mimo przeprowadzki do Los Angeles słuch o Meghan i Harrym nie cichnie. Co prawda parę rzadziej widzimy niż kiedy wypełniała królewskie obowiązki, ale ich nowych zdjęć nie brakuje. I różnią się od tych, do których wszyscy byli przyzwyczajeni. Meghan i Harry po przeprowadzce i rozpoczęciu nowego życia zmienili też swój styl ubierania.

Kiedyś na zdjęciach z oficjalnych imprez aż błyszczeli w idealnych, eleganckich kreacjach. Teraz stawiają na luz i ubrania, które są zdecydowanie wygodniejsze na co dzień. I właśnie w takich „zwykłych” ubraniach Meghan i Harry wybrali się pod jedną ze szkół w Los Angeles, by wspomóc działania organizacji Baby2Baby.

Meghan Markle chodzi na PILATES z bardzo znaną piosenkarką

Organizacja Baby2Baby „zapewnia dzieciom żyjącym w ubóstwie w wieku 0-12 lat pieluchy, odzież i wszystkie podstawowe artykuły pierwszej potrzeby, na które zasługuje każde dziecko”. Meghan i Harry spotkali się z dziećmi, których rodzice nie są w stanie zapewnić im potrzebnych do nauki artykułów szkolnych, i na spotkaniu z nimi rozdawali wyprawki szkolne.

ZOBACZ TEŻ:

Kamerzysta pracujący na planie „Suits” w GORZKICH słowach o Meghan Markle

Meghan i Harry ZADZWONILI do fanki, która obrażała rodzinę królewską. PODZIĘKOWALI jej za wsparcie

Meghan i Harry w LA

Meghan i Harry/fot. FORUM

Meghan Markle z mężem.

Meghan i Harry/fot. FORUM

Meghan Markle w zielonej sukience

Harry, Meghan Markle/fot. FORUM

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry na oficjalnym wystąpieniu, fot.Forum/REUTERS.