Meghan i Harry zatelefonowali do osoby połączonej z kontem na Twiterze, aby podziękować za pomoc w zbieraniu środków na cele charytatywne.

Meghan i Harry wyprowadzili się z LA!

Meghan i Harry zatelefonowali do fana

Nie byłoby w tym nic dziwnego – wszak Meghan i Harry słyną z niekonwencjonalnego sposobu bycia, gdyby nie fakt, że osoba prowadząca profil Sussex Squad, która pomogła im zebrać 45 tys. funtów, jest również związana z kontem na Twitterze regularnie obrażającym brytyjską rodzinę królewską. Pochodząca z Lizbony Trin spotkała się z byłym księciem i księżną na Zoomie.

To tutaj Meghan i Harry chcą ułożyć sobie życie. Ich pierwszy zakupiony dom, a raczej wielka posiadłość

To była krótka rozmowa, której jedynym celem było podziękowanie nam wszystkim ( Sussex Squad – red.) za nasz wysiłek włożony w tak niesamowite dzieło, a także za nasze entuzjastyczne wsparcie w ciągu ostatnich dwóch lat – powiedziała użytkowniczka Twittera.

Jak się okazuje, jest Trin jest jedną z ośmiu osób, mających dostęp do konta Just Harry, gdzie  można było znaleźć serię wyjątkowo wulgarnych twettów skierowanych przeciwko rodzinie królewskiej, którą nazwano paskudną, pedofilską i rasistowską. Wcześniejsze posty nazywały Kate Middleton „anorektyczną pomarszczoną motyką”, „paprotką” oraz przekręcały jej imię na „Karen”, co miałoby być odpowiednikiem polskiej „Karyny”. Gdyby tego było mało, pojawiły się tam wpisy mówiące wprost, że księżna Cambridge „żyje w cieniu martwej kobiety”.  Sama zainteresowana zaprzeczyła, jakoby miałaby być autorką obraźliwych wpisów.

Meghan Markle PORZUCIŁA psa. Powód szokuje

Do telefonu z podziękowaniami doszło zaledwie kilka dni po tym, jak książę Harry zaapelował na łamach prasy zaapelował do przedsiębiorców o wycofanie reklam z mediów społecznościowych szerzących hejt.

Firmy takie jak Twoja mają szansę przemyśleć swoją rolę w finansowaniu i wspieraniu platform internetowych, które przyczyniły się, podsyciły i stworzyły warunki dla kryzysu nienawiści, kryzysu zdrowia i kryzysu prawdy – napisał książę.

Wyciekła PRAWDA o ślubnej tiarze Meghan Markle. Był konflikt z królową?

Pałac Buckingham odmówił komentarza w tej sprawie. Cytowany przez dziennik The Sun królewski ekspert Tom Quinn stwierdził, że jest to kolejny dowód na naiwność księcia i księżnej, którzy w dużej mierze polegają na opiniach swoich przyjaciół.

Księżna Kate i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu.

Księżna Kate i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu rodziny królewskiej. Fot.Forum/Mega Agency.

Meghan Markle z księżną Kate i jej siostrą Pippą Middleton.

Meghan Markle z księżną Kate i jej siostrą Pippą Middleton. Fot.Forum/ZUMA Press.

Meghan Markle i Księżna Kate na rozgrywkach Wimbledon.

Meghan Markle i Księżna Kate na rozgrywkach Wimbledonu, fot.Forum/News Licensing.

Sonda

poll-violet

Meghan i Harry jako książęca para - tęsknisz za nimi?

1
Meghan Markle i Harry

Tak! Brakuje mi ich na uroczystościach królewskich. Lubiłam/em patrzeć na stylizacje księżnej Sussex...

2
Meghan Markle i książę Harry

Jest mi to całkowicie obojętne...

3
Meghan i Harry w LA

Nie! Bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw.