10 lat po jej śmierci, jedna z kochanek Amy Winehouse ujawnia w nowym filmie, że piosenkarka była „zdezorientowana” swoją złożoną seksualnością. Tragicznie zmarła gwiazda była podobno w związku z Catrioną Gourlay.

Były mąż Amy Winehouse jest w śpiączce

Niedługo w stacji BBC będzie miał premierę nowy film dokumentalny „Reclaiming Amy”, w którym Catriona mówi, że gwiazda – która była żoną Blake’a Fielder-Civila (w latach 2007-2009) i spotykała się z reżyserem filmowym Regiem Travissem przez rok przed swoją śmiercią odkryła swoją głęboką miłość do kobiet.

„Nasz związek był tak wyjątkowy, niezdefiniowany. Po prostu bardzo się kochałyśmy. Pisała do mnie listy i krótkie notatki >Jesteś najpiękniejszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek widziałam. A jak możesz wyglądać tak pięknie podczas snu<?”

Znajomi gwiazdy komentują wyznania Catriony, że doszukuje się w tym czegoś, czego tak naprawdę nie było. Chociaż Catriona nie jest jedyną kobietą, z która sypiała artystka.

Według innych Amy Winehouse podobno po prostu lubiła się bawić, ale nie była skonfliktowana w sprawie swojej seksualności, podobno często mówiła, że nie jest lesbijką no chyba, że wypije kilka drinków. Czyżby kolejna osoba chciała zdobyć sławę poprzez kontrowersje?

Amy Winehouse chorowała na zespół Tourette’a?

Niestety ogromne problemy Amy Winehouse z alkoholem i narkotykami doprowadziły do tragedii. Gwiazda zmarła 23 lipca 2011 roku w dzielnicy Camden w Londynie.