Para Włochów, których dzieli 57 lat różnicy prowadziła wspólne konto na TikToku i Instagramie, gdzie bez ogródek całowali się przez kamerą, okazywali sobie czułości i obdarzali prezentami. Choć o ich wzbudzającym ogromne kontrowersje związku było już głośno od ponad roku, ostatnio 19-letni Giuseppe d’Anna i 76-letnia Milina Gatta zaszokowali swoich fanów informacją, że kobieta jest w ciąży!

Pary z polskiego show-biznesu, które dzieli ogromna różnica wieku. Będziesz zaskoczona!

Internet zaszokował związek 19-latka z 76-latką. Teraz szokująca prawda wyszła na jaw

O ich związku po raz pierwszy zrobiło się głośniej, gdy w jednym z nagrań 19-latek ogłosił, że zaręczył się ze swoją 76-letnią partnerką, a o ich relacji zaczęły rozpisywać się media na całym świecie. Nie brakowało również wielu negatywnych komentarzy, w których internauci sugerowali, że Giuseppe jest z Miliną tylko dla pieniędzy. Mimo to para nie przejmowała się krążącymi wokół ich związku plotkami, a pod koniec 2022 roku ogłosili, że spodziewają się dziecka, publikując filmik na TikToku, w którym towarzyszy 76-latce na badaniu USG, a w kolejnym nagraniu poznaje płeć potomka i czule tuli się do brzucha ukochanej.

Gdy myśleliśmy, że nie zrobi się już dziwniej, na jaw wyszła szokująca prawda. Kilka dni po walentynkach Giuseppe d’Anna w rozmowie z agencją JamPress wyznał, że… ich związek był fikcją, a 76-letnia Milina Gatta jest jego babcią:

Opublikowałem nagranie, które pokazuje miłość, jaką darzę moją babcię. Mieszkamy razem, jest wdową, więc próbuję obdarzyć ją tym uczuciem, którego mój dziadek nie może jej już dać, a ja jako wnuk – tak. Te pocałunki, które sobie dajemy, to znak przywiązania, jaki w naszych stronach używany jest przez krewnych, nic więcej – powiedział Giuseppe w jednym z wywiadów.

Dalej mężczyzna przyznał, że zupełnie nie spodziewał się popularności jaką zyskają jego filmiki:

Nie spodziewałem się takiego sukcesu. Zazwyczaj nasze nagrania mają po 2 mln wyświetleń. Moim zdaniem to urosło do takiego poziomu, bo za granicą nie rozumieją, co mówimy i naprawdę myślą, że jesteśmy parą.

Jednocześnie 19-latek zdradził, że obecnie spotyka się z dziewczyną w swoim wieku.

Gwiazdorskie pary, którym nie przeszkadza duża różnica wieku

TikTok: @milina_gatta

TikTok: @milina_gatta

TikTok: @milina_gatta

TikTok: @milina_gatta

TikTok: @milina_gatta

TikTok: @milina_gatta

@milina_gatta 💝?¿💙#pregnant ♬ sonido original - elia2005
@milina_gatta

It’s a 💝🤝🏻💙

♬ Halo - Beyoncé
@milina_gatta #pregnant ♬ Na cosa sola - Marsica & Rosario Miraggio