Choć śluby i wesela są z założenia radosnymi i ekscytującymi wydarzeniami, często nie brakuje na nich dramatycznych sytuacji. Panny młode uciekające sprzed ołtarza, pan młody zdradzający swoją świeżo upieczoną żonę w toalecie na sali weselnej lub pokoju hotelowym czy nawet nagłe zgony bliskich i krewnych w trakcie imprezy… Okazuje się jednak, że istnieją scenariusze, które nie śniły się chyba nikomu. O jednym z nich opowiedziała organizatorka ślubów, Georgie Mitchell.

19-latek i 76-latka mieli spodziewać się dziecka. Okazało się, że są spokrewnieni!

Wedding plannerka opowiedziała o szokującej sytuacji na ślubie

Georgie Mitchell w podcaście „The Unfiltered Bride”, który prowadzi razem z Beth Smith opowiedziała o niecodziennej sytuacji, której choć nie była świadkiem, dowiedziała się od makijażystki, która przygotowywała pannę młodą do ślubu. Brytyjska wedding plannerka wprawiła opowieścią w osłupienie niemal każdego słuchacza:

Jenny mówi mi: Przygotowywałam pannę młodą i nigdy nie zgadniesz co się stało. Panna młoda musiała iść do toalety tuż przed ceremonią. Weszła do toalety i to, co zobaczyła, wystarczyłoby, by zakończyć wesele.

„Jak myślisz, co widziała?” zapytała Mitchell współprowadzącą, która zaczęła zgadywać możliwe scenariusze. Prezenterka zasugerowała, że pan młody ją zdradza lub bierze narkotyki. Nie miała jednak szans domyślić się takiej odpowiedzi:

Gorzej. Był karmiony piersią przez mamę.

Beth Smith, gdy wyszła już z szoku zapytała:

Przepraszam co?! Dlaczego jego mama wciąż produkuje mleko?!

Mitchell odparła:

Najwyraźniej robi to bez przerwy – po czym zapytała współprowadzącą, czy ta odwołałaby ślub będąc na miejscu panny młodej: Odwołałbyś ślub? Wszyscy są w pokoju i czekają. Na pewno nie pocałowałbyś go, gdy powiedzą: „Możesz pocałować pana młodego” – zażartowała, wybuchając śmiechem.

Choć panna młoda niewątpliwie nie wiedziała wcześniej o dziwnym nawyku swojego przyszłego męża, ostatecznie zdecydowała się przymknąć oko na kuriozalną sytuację i wyszła za niego za mąż.

Nagranie, w którym Mitchell opowiada o sytuacji zniknęło z TikToka, jednak nim do tego doszło, zdobyło ponad 768 000 wyświetleń, a w komentarzach wybuchła prawdziwa dyskusja:

To jakiś wyższy poziom bycia „maminsynkiem”

 

Myślałam, że powiesz, że pan młody nie żyje, ale to było gorsze!

 

Szybko stałabym się uciekającą panną młodą

 

Najsilniejszy mężczyzna na świecie nie byłby teraz w stanie podnieść mojej szczęki z podłogi

Została nazwana „najbrzydszą panną młodą na świecie”. Jak wygląda dzisiaj?

YouTube: @theunfilteredbride

YouTube: @theunfilteredbride

YouTube: @theunfilteredbride

YouTube: @theunfilteredbride

YouTube: @theunfilteredbride

YouTube: @theunfilteredbride