Jarosław Bieniuk (40 l.) ma za sobą naprawdę trudny czas. Partner Anny Przybylskiej prawie pół roku temu został aresztowany po tym, jak jego była przyjaciółka, Sylwia Sz. (29 l.) oskarżyła go o brutalny gwałt. Po przesłuchaniu były piłkarz opuścił areszt. Do tej pory nie postawiono mu zarzutów związanych z oskarżeniami kobiety, śledczy wciąż wyjaśniają okoliczności zdarzenia, jednak 30 września mija termin śledztwa…

Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Jest ktoś, na kogo może liczyć w tych trudnych chwilach

Nowe Fakty w sprawie Jarosława Bieniuka

Wydarzenia z nocy 12 na 13 kwietnia w jednym z sopockich hoteli budzą ogromne obudzenie wśród opinii publicznej. Jak udało się dowiedzieć SuperExpressowi, po ustaleniu prokuratury okazało się, że  cała sprawa wyglądała inaczej, niż miała zeznawać „ofiara gwałtu”. Owszem doszło do stosunku seksualnego, ale za obopólną zgodą – pod paznokciami nie znaleziono materiału genetycznego pochodzącego od Bieniuka, a obrażenia na ciele nie pochodziły z gwałtu, a zwyczajnego seksu. Jak podaje „SE”, prokuratura ustaliła też, że przed imprezą kobieta wysyłała swoje erotyczne nagrania do Jarosława Bieniuka.

Były piłkarz od początku stanowczo zaprzeczał, że skrzywdził 29-latkę. Jaka jest prawda tej tragicznej historii? Wygląda na to, że śledczy wciąż nie znaleźli jeszcze odpowiedzi na to pytanie. Ostatecznie Bieniuk został oskarżony o udzielenie narkotyków innej osobie. Postępowanie w tej bulwersującej sprawie prawdopodobnie zostanie przedłużone.

Śledztwo w sprawie byłego piłkarza Jarosława Bieniuka

Termin śledztwa upływa 30 września i prawdopodobnie będzie konieczność jego przedłużenia. W sprawie przeciwko Jarosławowi Bieniukowi trwa jeszcze analiza danych telekomunikacyjnych oraz czekamy na opinię informatyczną – poinformowała w rozmowie z Fakt24 Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Prokuratura pod koniec maja podała do wiadomości publicznej wyniki badań krwi Sylwii Sz. jednak w dalszym ciągu tajemnicą pozostają wyniki badań krwi byłego piłkarza. Dokument w sprawie Jarosława Bieniuka został objęty tajemnicą.

W tej sprawie było już zbyt wiele przecieków do mediów, prokurator prowadzący sprawę zadecydował o objęciu ich tajemnicą dla dobra prowadzonego postępowania – mówił w lipcu prok. Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku powiedziała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Wdowiec po Annie Przybylskiej dobrowolnie zgłosił się na policję i został zatrzymany, ale wkrótce wyszedł za kaucją w wysokości 20 tys. zł. „Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji” – napisał Jarosław Bieniuk w oficjalnym oświadczeniu.

Jarosław Bieniuk

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Myślicie, że niedługo sprawa się wyjaśni?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Martyna Gliwińska znów zbliżyła się do Jarka Bieniuka

Wyszły na jaw nowe fakty ws. Bieniuka; Modelka zakpiła sobie z piłkarza?

Oliwia Bieniuk zarabia już DUŻE pieniądze