Johnny Depp (57 l.) od kilku lat walczy po sądach z byłą żoną Amber Heard. Para była małżeństwem przez dwa lata, a problemy z ich związku ciągną się za nimi do tej pory. Na rozprawie sądowej pokazano nagranie rozwścieczonego aktora, który w pijackim szale demolował kuchnię. Przeklinał i kopał w szafki.

Johnny Depp walczy w sądzie z byłą żoną – wyjawił obrzydliwe szczegóły z ich sypialni

Wściekły Johnny Depp rozbija wino na nagraniu i przeklina do byłej żony

Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa sądowa, podczas której Johnny Depp mógł spotkać się z byłą żoną Amber Heard. Spotkanie z pewnością nie należało do najprzyjemniejszych – nie jest tajemnicą, ze ex małżonkowie się nienawidzą i cały czas obrzucają się nowymi dowodami na winę tego drugiego.

Johnny Depp walczy w sądzie z „The Sun”. Pojawił się tam z byłą żoną

Heard oskarżyła Deppa o przemoc i dostarczyła na policję swoje zdjęcia z siniakami i śladami urazów. Aktor natomiast utrzymuje, że to Amber wszczynała kłótnie i stosowała przemoc. Depp twierdzi, że Heard rzucała w niego butelkami i szkło rozcięło mu rękę. Poza tym gwiazdor przyznał, że aktorka przycisnęła mu do policzka zapalony papieros.

Po oskarżeniach o zdradę, przemoc, niezrównoważenie psychiczne a nawet defekację! we wspólnym łóżku (więcej TUTAJ) Sąd postanowił przeanalizować nagranie, które wypłynęło po jednej z awantur byłych małżonków. Widać, że Amber zależało na nagraniu pijanego męża, który w szale kopie w szafki i demoluje kuchnię. 

Chcesz zobaczyć szaleństwo, pokażę ci cholerne szaleństwo – słyszmy jak mówi aktor.

Johnny Depp i Amber Heard gdy byli parą.

Johnny Depp i Amber Heard gdy byli parą. Fot.Forum/PA Images.

Amber Heard nagrała z ukrycia Johnny’ego Depp’a

Materiał kończy się, gdy Depp zauważa, że ​przez ten czas był kręcony. Aktor zabrał telefon z blatu kuchennego i rzucił przekleństwem.

Wideo pokazano wczoraj w Sądzie Najwyższym. Depp powiedział sądowi, że zachowywał się brutalnie kopiąc w szafki, jednak dodał, że nie uderzył Amber. Johnny zdementował, że był wtedy pod wpływem narkotyków. Przyznał za to, że pił wino.

Depp dodał, że Amber cały czas go poniżała, nazywając między innymi „grubym starcem”. Jest przekonany, że aktorka miała dokładnie zaplanowane – jak go owinąć wokół palca.

Całe WIDEO PONIŻEJ. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Do sieci trafiło kolejne nagranie z bójki Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Prawnik aktora przekonuje, że wszystko było zaplanowane

Johnny Depp walczy w sądzie z „The Sun”. Pojawił się tam z byłą żoną

Ujawniono szokujące zdjęcie Johnny’ego Deppa

Johnny Depp idzie do sądu ze swoim obrońcą.

Johnny Depp wychodzi z rozprawy sądowej. Fot.Forum/Reuters.

Amber Heard zmierza na rozprawę sądową przeciwko Depp'owi.

Amber Heard zmierza na rozprawę sądową przeciwko Depp’owi. Aktorka pokazała się ze swoimi obrońcami. Fot.Forum/Reuters.

Johnny Depp wychodzi z rozprawy sądowej.

Johnny Depp wychodzi z rozprawy sądowej. Fot.Forum/Reuters.