1. sezon serialu Belfer był najlepiej oglądaną pozycją w historii Canal+. 22 października serial wraca na antenę kanału. Stacja pokazała już zwiastun.

W głównej roli Pawła Zawadzkiego zobaczymy znów Macieja Stuhra. Jego bohater zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z wrocławskich liceów. Prestiżowa placówka jest miejscem pewnej tragedii.

Maciej Stuhr w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej: Robię to, co czuję mordeczki

Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra – czytamy z zapowiedzi 2. sezonu.

Oprócz Macieja Stuhra w filmie zobaczymy Aleksandrę Konieczną (Ostatnia rodzina), Mirosława Haniszewskiego (Jestem mordercą), Philippe’a Tłokińskiego (Noc Walpurgi), Stefana Pawłowskiego (O mnie się nie martw), Aleksandrę Domańską (Pod Mocnym Aniołem), Krystiana Pestę (Lekarze), Radosława Krzyżowskiego czy Annę Smołowik. W głównych rolach wystąpią Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotra Warszawski.