W miniony poniedziałek w Los Angeles Shawn Mendes (24 l.) raz jeszcze został przyłapany na szybkiej kawie ze swoją rzekomą dziewczyną, dr Jocelyne Mirandą (51 l.). Miranda jest jego wieloletnim… kręgarzem.

Para ponownie podsyca plotki o romansie po tym, jak widziano ich razem przy różnych okazjach, takich jak Miranda odwiedzająca gwiazdę w jego domu w Zachodnim Hollywood w zeszłym miesiącu, a ostatnio na afterparty Grammy w ostatnią niedzielę.

Shawn Mendes chwali się swoim sześciopakiem na plaży w Miami

Wszyscy pamiętamy jego ostatni gorący romans z Camilą Cabello. Była para zaczęła spotykać się w 2019 roku, po wydaniu wspólnego przeboju „Senorita”. Jednak ich związek przetrwał zaledwie do listopada 2021 roku.

Shawn Mendes z związku z o wiele starszą kobietą

Shawn Mendes i Jocelyne Miranda, którzy po raz pierwszy wywołali plotki o romansie w lipcu zeszłego roku, wyglądali bardzo komfortowo. Zarówno stylizacyjnie (oboje postawili na bardzo casualowe looki), jak i towarzysko.

Shawn Mendes odwołuje trasę koncertową ze względu na zdrowie psychiczne

Hollywoodzka kręgarz po raz pierwszy zaczęła współpracować z Shawnem Mendesem w 2018 roku, a także towarzyszyła mu podczas jego trasy koncertowej w 2019 roku. Oprócz tego Miranda pracowała z innymi gwiazdami, takimi jak Justin i Hailey Bieber, a także Kendall Jenner. Miranda wielokrotnie chwaliła się zdjęciami Mendesa na swoim Instagramie.

Co wy na to? Wiek to naprawdę jedynie liczba?