Shawn Mendes (24 l.) został sfotografowany, jak kupował kwiaty przed randką ze swoją „byłą” dziewczyną, Camilą Cabello (26 l.). W sieci zawrzało.

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się!

Duet, który odnowił swój romans na festiwalu muzycznym Coachella w zeszły weekend, spędził razem romantyczną noc w Los Angeles w ostatni piątek. W międzyczasie Cabello została przyłapana przez paparazzi, jak jechała do jego domu w West Hollywood.

Para wywołała plotki o powrocie do siebie w zeszłym tygodniu, kiedy widziano ich namiętnie całujących podczas jednego z koncertów na Coachelli.

Camila Cabello i Shawn Mendes znów razem?

Cabello i Mendes podobno, „Cieszą się sobą i ponownym randkowaniem”. Zaledwie kilka dni po tym, jak przyłapali ich na Coachelli, zostali ponownie zauważeni, tym razem w Venice w Kalifornii, trzymający się za ręce podczas wieczornej randki.

Shawn Mendes topless z 51-letnią ukochaną

Moi przyjaciele i ja szliśmy wzdłuż Santa Monica Blvd. tuż po 20:00 w środę wieczorem, kiedy podniosłem wzrok znad telefonu i zobaczyłem Shawna i Camilę idących w naszą stronę, trzymając się za ręce”, powiedziała Jessica Rendall w rozmowie z Page Six.