Kilka tygodni po przełożeniu trasy koncertowej „Wonder: The World Tour”, Shawn Mendes zrezygnował również ze wszystkich zaplanowanych występów – wszystko ze względu załamania nerwowego. 23-letni piosenkarz odwołał dziś wszystkie pozostałe koncerty, wyjaśniając w oświadczeniu na Instagramie, że „musi postawić [swoje] zdrowie jako [swój] priorytet”.

Shawn Mendes chce powrotu do Camili Cabello

Jak wiecie, musiałem przełożyć ostatnie kilka tygodni koncertów, ponieważ nie byłem całkowicie przygotowany do takiej orki, jaką przyniesie mi powrót w trasę […] Rozpocząłem tę trasę podekscytowany tym, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią w końcu wrócę do grania na żywo, ale w rzeczywistości wcale nie byłem gotowy na to, jak trudna będzie trasa po tym czasie.

Shawn Mendes i problemy psychiczne

Mendes powiedział, że po dodatkowych rozmowach ze swoim zespołem i „niesamowitą” grupą pracowników służby zdrowia uznał, że potrzebuje dłuższej przerwy.

Shawn Mendes pokazuje seksowną klatę

8 lipca Mendes ogłosił, że przesunie o kolejne 3 tygodnie koncerty ze swojej trasy Wonder: The World Tour, mówiąc w tym czasie, że „żniwo drogi i presja” tras koncertowych spowodowały, że uderzył w „punkt załamania”.

Życzymy powrotu do zdrowia!

Shawn Mendes Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Camila Cabello i Shawn Mendes Fot. MiamiPIXX / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Camila Cabello Shawn Mendes