Bella Kidman Cruise to adoptowana córka Nicole Kidman i Toma Cruise’a, która podobnie jak jej brat Connor prowadzi bardzo prywatne życie z dala od fleszy i skandali. Isabella „Bella” jest artystką i na swoim profilu na Instagramie (który obserwuje ponad 32,000 osób), pokazuje jedynie swoje prace. Bardzo rzadko pokazuje siebie, a jeśli już, to jedynie na Insta Stories, które po 24h znikają z profilu. Dlatego też od razu amerykańskie media podłapały temat.

Córka Toma Cruise’a i Nicole Kidman dodała nowe zdjęcie – to rzadkość. Jak wygląda?

Podobnie, jak jej adoptowany brat Connor dwójka uwielbia sport. Właśnie z tej okazji Bella opublikowała krótki filmik, w którym pokazuje, jak wygląda jej twarz podczas dogrywki wczorajszego meczu między drużynami Danii i Anglii.

Bella Kidman Cruise w grudniu skończy 29 lat i aktualnie mieszka w Londynie z mężem Maxem Parkerem. Dlatego też artystka kibicowała angielskiej drużynie.

Suri Cruise na ulicach Nowego Jorku. Ciężko uwierzyć, że córka Katie Holmes i Toma Cruise’a jest taka duża! (ZDJĘCIA)

W niedzielę Londyn będzie szalał, kiedy Anglia zmierzy się z Włochami na stadionie Wembley. Minęło już trochę czasu, gdy drużyna wzięła udział w wielkim finale turnieju od czasu wygrania Pucharu Świata w 1966 roku.

Tom Cruise i Nicole Kidman, gdy byli małżeństwem

Tom Cruise i Nicole Kidman, gdy byli małżeństwem fot. Forum/Reuters