Bella Kidman Cruise (30 l.), córka Nicole Kidman i Toma Cruise’a, zaprezentowała swój nowy look u siebie na profilu instagramowym. Młoda artystka, która bardzo rzadko pokazuje swoją twarz w sieci, ma teraz czarne włosy. To drastyczna zmiana, gdyż przez lata miała blond lub rude włosy.

Nicole Kidman, jak Kim Kardashian. Jak ona wygląda!

Rzadko widywana Bella Kidman Cruise jest najstarszym dzieckiem hollywoodzkich gwiazd. Artystka mieszka w Londynie ze swoim mężem Maxem Parkerem, unika publikowania zbyt wielu informacji o swoim życiu w mediach społecznościowych i rzadko pojawia się na medialnych imprezach z rodzicami.

Chociaż od czasu do czasu udostępnia zdjęcia na Instagramie, często dotyczą one jej sztuki, a nie jej życia prywatnego.

Bella Kidman Cruise

Bella Cruise Kidman – do kogo podobna?

Tom Cruise i Nicole Kidman adoptowali Bellę i jej młodszego brata Connora (27 l.) podczas ich 11-letniego małżeństwa od 1990 roku do rozwodu w 2001 roku. Podczas gdy Bella mieszka po drugiej stronie oceanu w Wielkiej Brytanii, Connor mieszka bliżej swoich rodziców w Miami na Florydzie.

54-letnia Nicole Kidman szokuje na okładce Vantiy Fair

W ostatnich latach Nicole otworzyła się na temat decyzji Belli i Connora, by pójść w ślady ojca – a co za tym idzie Scjentologii. 

I chociaż gwiazda „Wielkich Kłamstewek” sama nie jest scjentologiem, w pełni wspiera swoje dzieci w podążaniu za sektą – kościołem.