Okazuje się, że Tom Cruise (60 l.) nadal nie ma kontaktu ze swoją córką, Suri Cruise. Tak przynajmniej donosi serwis Page Six, który powołuje się na informatora bliskiego aktorowi. Podobno ten nie widział 16-latki od bardzo dawna i nie jest częścią jej życia.

Kościół scjentologiczny robi za Toma Cruise’a DOSŁOWNIE wszystko

Gwiazda filmowa powitała na świecie Suri ze swoją ówczesną partnerką, Katie Holmes, w kwietniu 2006 roku, ale po rozstaniu byłej pary w 2011 roku, duet ojciec-córka coraz bardziej oddalał się od siebie.

Słuchaj, kiedy jest rozwód… wszystko się zmienia […] To nie jest idealna scena. To nie jest idealna sytuacja, miał powiedzieć Tom Cruise w czasie rozstania z Katie Holmes swoim prawnikom.

Ponadto Tom Cruise wyznał, że jego powiązania ze scjentologią odegrały kluczową rolę w oddzieleniu go od dziecka.

Tom Cruise nie jest częścią życia Suri

W 2016 roku kontrowersyjny kościół po raz kolejny został obwiniony za rozdzielanie Toma i Suri, ponieważ zgodnie z jego zasadami członkom zabrania się obcowania z niewierzącymi. Ponieważ ani Suri, ani Holmes nie byli scjentologami, Tom podobno nie mógł mieć związku z żadną z nich.

Tom Cruise nakręci film w kosmosie 

To jego strata, jego problem, jego problem […] Musi mieć naprawdę wyprany mózg, wyznał jeden z informatorów Page Six.

Była scjentolożka, aktorka Leah Remini powiedziała w wywiadzie z The Post w 2020 roku, że scjentologia uważa Katie Holmes za „tłumiącą osobę”, która jest „wrogiem”, dlatego Tom uważa, że „nie może wiązać się z Suri”.