W rozmowie z brytyjskim The Independent 31-letnia Rita Ora opowiedziała o decyzji zamrożenia swoich jajeczek. Zabieg ten jest coraz bardziej popularny, również w Polsce. Jakiś czas temu głośno mówiła o tym Weronika Rosati.

Chciałabym mieć fajną, dużą rodzinę […] Myślę, że jako kobiety wywieramy na siebie tę presję, podświadomie, bo czujemy, że to nasz obowiązek – tworzyć i dawać życie […] Więc po prostu chciałam się tym nie martwić. To była najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem.

Rita Ora szaleje na wakacjach i zalicza modową WPADKĘ – cały czas ma problem z dobraniem pasującego bikini

Zakochana i szczęśliwa

Piosenkarka powiedziała również o tym, że jej decyzja została podyktowana tym, że nie liczyła na to, że kiedyś się zakocha. Chciała jednak mieć opcję na plan B.

Zakochana i szczęśliwa

Aktualnie 31-letnia Rita Ora jest w szczęśliwym związku z 46-letnim reżyserem Taiką Waititi. Według bliskich parze osobom ich związek bardzo szybko stał się czymś poważnym. Taika nazywa Ritę swoją „żonką”. Para zecydowanie planuje wspólną przyszłość.

Rita Ora gorzej zarabia, dlatego wypuściła kolekcję rzeczy do domu sygnowaną własnym nazwiskiem?

Rita Ora przeniosła się do Australii, gdzie bierze udział w projekcie The Voice: Generations. Waititi i Ora tworzą bardzo zgrany duet i jedną z najbardziej zaskakujących par w Hollwyood.