Rita Ora ujawniła, że napisała swoją nową piosenkę „You & I” rano po swoim ślubie z Taiką Waititi, kiedy zmagała się ze strasznym kacem.

Rita Ora napisała tekst piosenki na kacu

32-letnia wokalistka wydała swoją nową płytę o tym samym tytule – „You & I” – w piątek i przed premierą pojawiła się w programie Capital Breakfast, gdzie opowiedziała Chrisowi Starkowi, Romanowi Kempowi i Sian Welby zabawną historię powstania utworu.

Rita Ora potwierdza! Wzięła potajemny ślub

Po swoim ślubie z reżyserem, Rita opowiedziała, że miała spotkanie z producentem, który był dostępny tylko następnego dnia. Mimo kaca po weselu, postanowiła nie odwoływać tej sesji. Wszystko to doprowadziło do powstania szczerej nowej piosenki, pisanej w trudnym poranku po poprzedniej nocy.

Rita powiedziała: „Tak, miałam strasznego kaca… Chciałam pracować z tym producentem, który był dostępny tylko dzień po moim ślubie. Pomyślałam, ahh, nie mogę tego odwołać. Więc poszłam na spotkanie. Powiedziałam, słuchaj, właśnie wyszłam za mąż i mam strasznego kaca…

„Nie wiedziałam, jak to się potoczy. Ale nie chciałam przegapić tej sesji. Powiedziałam, zróbmy to, a on odpowiedział: ‚ok, no to zaśpiewajmy o twoim ślubie’. Powiedziałam, dobrze, stwórzmy nowoczesną piosenkę ślubną. I tak naprawdę, to jest moja ulubiona piosenka na albumie.”

Roman zapytał: „Ciekawi mnie, co o tym myślał Taika?… Dzień po ślubie, czy był świadomy, że wyszłaś?”

Wówczas Rita wyznała: „Tak, wyszłam potajemnie. Chyba spałam tylko dwie, trzy godziny. A potem poszłam i w tej piosence odwołałam się do wszystkich moich ulubionych piosenek miłosnych. Chciałam stworzyć ostateczną piosenkę miłosną…

„To właściwie zadziałało doskonale, ponieważ nie było żadnych filtrów. Kiedy masz kaca, mówisz po prostu to, co chcesz.”

Opowiadając o znaczeniu nowego albumu, ujawniła: „To ‚Ty’ w ‚You & I’ reprezentuje więcej niż tylko mężczyznę, którego kocham. To moja mama, moi przyjaciele, moi fani i w pewnym sensie reprezentuje relację, jaką mam ze sobą samą…

To już trend! Teraz Rita Ora chwali się „zakazanymi” w sieci… sutkami

„Ten album był jak moje pamiętniki z ostatnich dwóch lat i jestem tak podekscytowana, że wreszcie możecie go posłuchać.”

Rita napisała wszystkie utwory na albumie, który został opisany jako jej najbardziej osobisty projekt. Współpracowała z producentem wykonawczym Oakem Felderem, którego wcześniejszymi współpracownikami byli między innymi Ariana Grande, Nicki Minaj, Alicia Keys i Usher.

Forum

Forum