Rita Ora (32 l.) przeżywa swój renesans. Brytyjska gwiazda, która związała się z popularnym reżyserem Taiką Waititi (47 l.), od jakiegoś czasu zmieniła swój styl. Jest bardziej odważna w oborze stylizacji i stawia czasem na kontrowersyjne rozwiązania. A po tym jak zrzuciła kilka kilogramów, Rita Ora uwielbia chwalić się swoim ciałem.

Szok! Rita Ora wygląda jak klon Jennifer Lopez

Teraz Rita Ora opublikowała na swoim Instagram Stories zdjęcie w całkowicie prześwitującej kamizelce z paciorków. Piękna piosenkarka i aktorka pochodzenia albańskiego, zrobiła to życząc swoim followersom „szczęśliwego dnia św. Patryka”, który obchodzi się 17 marca.

Rita Ora / Instagram Stories

Rita Ora chwali się sutkami

Jak wiadomo, wielokrotnie blokowano konta (np. Anji Rubik) za pokazywanie na zdjęciach wciąż zakazanych w sieci sutków. Algorytm wyłapuje w morzu zdjęć pewnego rodzaju ścieżkę i od razu ukrywa fotografie tego typu, jako pornograficzne. Czy słusznie? To pozostawiamy do oceny każdego z was.

Rita Ora o brzoskwini, „Myślałam, że to zakurzone jabłko”

Jedno jest pewne, Rita Ora to kolejna wyzwolona gwiazda, która „uwalnia sutki” (ang. „Free the nipple”), pokazując, że są wciąż na świecie podwójne standardy jeśli tyczy się pokazywania ciała damskiego i męskiehgo.

Emily Ratajkowski i rzesza innych gwiazda pojawiły się na imprezach oscarowych w przezroczystych stylizacjach, gwiazdy coraz częściej biorą „nagość” w swoje ręce. To już trend.