Rita Ora (29 l.) to człowiek orkiestra. Brytyjka rozpoznawalność zyskała jako utalentowana piosenkarka, później zabrała się za aktorstwo, by teraz zająć się tworzeniem dodatków do domu. Ora zapowiedziała, że już niedługo do sprzedaży trafią luksusowe komplety pościeli, zaprojektowane przez nią samą.

Też wyglądasz tak jak Rita Ora, gdy idziesz po bułki do sklepu? (ZDJĘCIA)

Rita Ora stworzyła kolekcję pościeli do domu

Rita Ora zaprezentowała swoją debiutancką kolekcję dodatków do sypialni w lutym 2020 roku. Kolekcja obejmuje sześc różnych kompletów luksusowej pościeli inspirowanej stylem Rity. Ceny mają zaczynać się od 300 złotych, do nawet 600 złotych za komplet. 

Wnętrza są moją pasją i fajnie jest móc włączyć moje ulubione rzeczy z projektami. Ponieważ mam napięty harmonogram, uwielbiam relaksować się w pięknej pościeli, a kolekcja obejmuje luksus, styl i wygodę! – zachęca wokalistka 

Najpierw Selena Gomez informuje, że niedługo ruszy ze sprzedażą kolekcji kosmetyków sygnowanych własnym nazwiskiem, a teraz przyszła kolej na Ritę Orę.

Jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić się moim nowym przedsięwzięciem, HOMEWARE !!! Wnętrza są moją pasją i świetnie się bawiłem projektując kolekcję pościeli. Kolekcja jest już dostępna w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii na stronie ritaorahome.com i będzie dostępna w sprzedaży regularnej od 10 lutego – napisała wokalistka 

Rita Ora zachęca do kupienia kolekcji pościeli sygnowanej własnym nazwiskiem:

MailOnline niedawno poinformował, że fortuna Rity podwoiła się w ciągu zaledwie 12 miesięcy do 10,2 miliona funtów dzięki lukratywnemu połączeniu muzyki, ofert reklamowych i inwestycji w nieruchomości.

Wokalistka zarobiła 5,3 miliona funtów w 2019 roku dzięki trzem firmom: Rora Properties, Ora Multi-services i Ora Live, i wygląda na to, że Rita dalej ma na siebie mnóstwo pomysłów. 

Rita Ora

Fot.Forum/REUTERS

Jesteście zainteresowani pościelą od Rity Ory?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rita Ora została BRUNETKĄ i ten kolor chyba bardziej do niej pasuje, niż BLOND (ZDJĘCIA)

Rita Ora BEZ MAKIJAŻU i bez Photoshopa W BIKINI (ZDJĘCIA)

Rita Ora zdradziła szczegóły WOJNY z wytwórnią Jaya-z. „Zdecydowanie się bałam”

Rita Ora

Fot.Forum/Backgrid UK

Rita Ora

Fot.Forum/Mega Agency