Rita Ora oficjalnie potwierdziła, że ona i Taika Waititi są małżeństwem! W sierpniu 2022 roku poinformowano, że 32-letnia piosenkarką i 47-letni filmowiec pobrali się podczas intymnej ceremonii w Londynie, ale ta dwójka nigdy oficjalnie nie potwierdziła tej wiadomości… aż do teraz.

Rita Ora poślubiła Taika Waititi

Promując swój nowy singiel „You Only Love Me” w piątek (27 stycznia), Rita po raz pierwszy opowiedziała o swoim ślubie z Taikiem:

„Tak [jestem mężatką]”, powiedziała Rita w programie radiowym Heart Breakfast. „Oficjalnie wypadłam z rynku. Postanowiłam jednak  zachować prywatność  i zostawić to dla siebie”.

Rita Ora myślała, że brzoskwinia to „zakurzone jabłko”, a bokser Muhammad Ali wciąż żyje

Rita podzieliła się, że ona i Taika zdecydowali się na małą uroczystość. Twierdzi, że w przeciwieństwie do teledysku jej ostatniej piosenki w którym także jest mowa o ślubie w jej przypadku wszystko „było doskonałe”.

„Było dokładnie tak, jak chciałam” — powiedziała Rita. „Czasami miło jest zachować pewne rzeczy tylko dla siebie. Było miło i słodko… Przepraszam, że nie jest tak ciekawie. Pewnego dnia zorganizuję wielkie przyjęcie”.

Chociaż mówi, że „wiedziała, że pojawią się pytania” dotyczące jej małżeństwa, Rita wyjaśniła, że jej nowa muzyka jest „inspirowana tym, gdzie jest [w życiu]”.

Rita Ora wyszła za mąż! Para postanowiła zorganizować małą ceremonię

„Pomyślałam, że równie dobrze mogę umieścić to w mojej muzyce” — dodała Rita. „Więc to jest pierwszy raz, kiedy muzyka mówi wszystko. Wyjaśnia moją historię miłosną, która jest na albumie.”

Ostatnio na jej idealnym małżeństwie pojawiła się mała rysa. W mediach pojawiły się zdjęcia na których widać jej małżonka jak przytula dwie kobiety, a jedna z nich nawet go całuje. Ora stwierdziła jednak, że nie ma w tym „nic złego” i czasem bywa tak „gdy wypije się kilka drinków za dużo”.

 

Taika Waititi and Rita Ora arrive at the Vanity Fair Oscar party during the 94th Academy Awards in Beverly Hills, California, U.S., March 27, 2022.,Image: 673494397, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

91st Academy Awards – Vanity Fair – Beverly Hills, California, U.S., February 24, 2019 – Rita Ora. REUTERS/Danny Moloshok