Beyonce (41 l.) dołączyła do gwiazd, które w tym roku stawiają na bardzo… odsłaniające sukienki. Pamiętamy kontrowersyjne suknie z oscarowych imprez…

Gwiazda zrezygnowała z biustonosza na rzecz „naklejek na sutki”, dzięki czemu mogła pochwalić się obfitym biustem w złotej kreacji, wysadzanej cekinami.

Beyonce na scenie pierwszy raz od 5 lat. Towarzyszyła jej córka

Kreacja do ziemi z przeźroczystej siateczki wyglądała na Beyonce jak przysłowiowe milion dolarów. Nic dziwnego, efektowa stylizacja uzupełniona złotymi dodatkami i metalowym gorsetem robiła wrażenie. A do tego ta figura! Beyonce ma się czym chwalić i co eksponować.

Beyonce prezentuje obfity biust

Beyonce wybrała zestaw w tym stylu na własną imprezę, czyli oscarowe after party. Na liście gości ekskluzywnego party znaleźli się przedstawiciele showbiznesu, wśród których byli m.in.: Rihanna, Gigi Hadid, Leonardo DiCaprio, Kendall Jenner czy Bad Bunny.

Beyonce, Jay-Z i ich trójka dzieci. Rzadki widok!

Fani będą mogli zobaczyć jeszcze więcej Beyonce za kilka miesięcy, kiedy wyruszy w nadchodzącą światową trasę koncertową Renaissance, pierwszy raz od 7 lat. Macie już bilety na warszawski koncert?