Beyoncé namówiła swoją rodzinę do zrobienia rzadkiego wspólnego zdjęcia. Wczoraj piosenkarka i jej mąż Jay-Z, wraz z całą trójką , pokazali się na Instagramie jako bohaterowie „The Proud Family”.

Beyoncé z rodziną jako bohaterowie kreskówki

Na zdjęciu 10-letnia Blue Ivy wystąpiła jako Penny Proud. Dziewczynka ma na sobie czerwone legginsy, białawą bluzkę z dużym kołnierzem i bordowy sweter. Jej włosy są stylizowane na charakterystyczne warkocze Penny z serialu animowanego, który oryginalnie był emitowany w latach 2001-2005.

Beyoncé pozuje zarówno jako Trudy Proud, jak i Suga Mama. Jako Trudy, piosenkarka stoi z rękami na biodrach, ubrana w zieloną marynarkę z pomarańczowym topem i błyszczącymi pomarańczowymi dżinsami. Imitując Sugę Mamę, założyła siwą perukę i niebieską sukienkę z różowym swetrem.

Jay-Z wzorował się na ojcu Oscarze Proudzie, przywdziewając białą koszulę z długimi rękawami, czarnymi szelkami, niebieskimi spodniami i charakterystycznym fioletowym krawatem. 5-letnia Rumi założyłastrój CeCe Proud z bladoróżową sukienką z akcentami fuksji. Brat bliźniak Rumi, Sir, jest ubrany jak BeBe Proud, w pomarańczową koszulę i fioletowe szorty. Beyoncé napisała pod postem: „Rodzina każdego dnia i nocy”.

Pod postem zaroiło się od masy komentarzy. Fani stwierdzili, że od tej pory Halloween powinno się świętować 3. listopada.

Tylko Beyoncé może publikować taki post trzy dni po Halloween – napisał jeden z fanów.
Fajna rodzinka?

 

Beyonce i Jay-Z w Portofino

Beyonce i Jay-Z w Portofino fot. Backgrid UK / Forum