Donna D’Errico (55 l.) to aktorka, która znana jest przede wszystkim ze „Słonecznego Patrolu”. Nie wiadomo czy pojawi się w nowej wersji kultowego serialu, ale wiadomo, że celebrytka robi furorę w sieci. W szczególności w aplikacji OnlyFans, gdzie dostarcza swoim „fanom” treści 18+.

55-letnia Pamela Anderson nadal stawia na look ze „Słonecznego Patrolu”

Była gwiazda Playboya właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w skąpym bikini, na którym pozuje z lodem. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jednak nie wszystkie są pozytywne, są i takie, które krytykują jej… działalność internetową.

Tydzień temu Donna D’Errico skrytykowała followersów, którzy stwierdzili, że jej najnowszy post w bikini w mediach społecznościowych był „sprośny”.

Donna D’Errico krytykuje internautów

Aktorka i modelka podobno zarabia poważną fortunę publikując zdjęcia i filmy na OnlyFans. Nic dziwnego jej ciało jest nieziemskie. A ludzie nie wierzą, że Donna D’Errico skończyła w tym roku 55 lat! Ach, czasy się zmieniają…

David Hasselhoff już po 70-tce!

Donna D’Errico nie przejmuje się hejterami i robi swoje. Całe szczęście w komentarzach przeważają te pozytywne, „Wow! Jesteś inspirującą kobietą, Donna, co za ciało!!!”, napisał jeden z followersów, inny dodał, „Zwyciężczyni loterii genetycznej”. A jak wy ją oceniacie?