Erika Eleniak (53 l.), która słynie z roli Shauni McClain ze „Słonecznego patrolu”, rzadko pokazuje się publicznie, a już na pewno swoje widoczne tatuaże. Aktorka została właśnie przyłapana przez paparazzi na spacerze z psem w Kalifornii. Eleniak miała na sobie top, który nie zakrywał jej wytatuowanych rąk.

Bezdomna gwiazda „Słonecznego Patrolu” wygląda coraz gorzej

Była gwiazdka Playboy’a ostatnio pojawiła się Instagramie w maju, gdzie zaprezentowała swój „tusz”. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo opinii, w większości pozytywnych, „Nigdy nie wiedziałem o twoich tatuażach… wyglądasz oszałamiająco!”

Erika Eleniak prezentuje masywne tatuaże

Niewiele osób wie, że Erika Eleniak zadebiutowała jako dziecko w filmie Stevena Spielberga z 1982 roku „E.T.” Jednak aktorka zrezygnowała z kariery w Hollywood i rzadko pojawia się publicznie. Aktorka wykorzystuje social media, a przede wszystkim Instagrama, by dzielić się z innymi swoim spokojnym życiem.

55-letnia gwiazda „Słonecznego Patrolu” świeci sutkami na Instagramie

[Przechodzę] teraz przez wiele okres uzdrowienia i jedyną rzeczą, którą wiemy o życiu, która jest stała, jest to, że nic nie jest stałe […] Więc zagłębiałam się w temat starzenia […] Staram się zatrzymać młodość, pozwolić jej odejść, gdzieś się w tym odnaleźć, wyznała na Instagramie Erika Eleniak.

THE BEVERLY HILLBILLIES [US 1993] ERIKA ELENIAK as Elly May Clampett Date: 1993