Trzeba przyznać, że pewne rzeczy się nie zmieniają. Lenny Kravitz (58 l.) wciąż zachwyca swoją nieziemską sylwetką i młodym wyglądem. Teraz oszołomił swoich followersów na Instagramie fotografią, na której brodzi nago w oceanie w czwartek.

Dawno niewidziany Lenny Kravitz wygląda jeszcze lepiej. Jak to możliwe?

Nagie zdjęcie piosenkarza przedstawia lewą połowę jego ciała od tyłu, w tym wyrzeźbione plecy, ramię i nagi tyłek, „Nowe narodziny”, podpisał zdjęcie słynny muzyk. W sekcji komentarzy pojawiły się same pozytywne opinie, a zdjęcie polubiło ponad pół miliona osób z całego świata.

Kto oprócz mnie próbował przesunąć ekran w prawo? Dobry Boże, ten człowiek został wyrzeźbiony przez bogów, czytamy w jednym z komentarzy.

Lenny Kravitz nago w morzu

Lenny Kravitz nie jest zbyt aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, jednak kiedy już coś opublikuje – świat szaleje. To nasz globalny skarb (puszczamy oczko). W końcu każdy pamięta jego GIGANTYCZNY szalik, a także zdjęcie jego gołej klaty…

„Ręka do góry, kto powiększył!” – zapytał inny followers, za następny dodał, „Przesunęłam w prawo, aby zobaczyć więcej zdjęć”.

To zdjęcie Lenny’ego Kravitza stało się wiralem. Nic dziwnego!

Chociaż zdobywca nagrody Grammy nie określił lokalizacji zdjęcia, mógł być u siebie w posiadłości na Bahamach, a dokładnie na wyspie Eleuthera. Jak oceniacie nowe dzieło muzyka? A raczej dzieło bogów… ?