Channing Tatum (43 l.) dobrze się bawi, drażniąc Lenny’ego Kravitza (59 l.), który jest jego prawdopodobnie przyszłym teściem. Aktor żartobliwie skomentował ostatnie zdjęcie muzyka, pisząc, że „kogoś skrzywdzi” wyglądając tak bez koszulki, „Jezu Chryste Lenny, co do chu**, skrzywdzisz kogoś na tej platformie. Hahaha”.

W odpowiedzi na komentarz Channinga Tatuma jeden z obserwujących napisał, „@channingtatum o to właśnie chodzi, CHCEMY, żeby nas skrzywdził”, na co gwiazda Magic Mike odpowiedziała, „baahahahaha”.

Lenny Kravitz za każdym razem wygląda coraz lepiej. Jak to możliwe?

Najnowsze zdjęcie Lenny’ego Kravitza przedstawia go wpatrującego się w słońce, oczywiście, bez koszulki. 59-letni rockman zachwyca… doskonale wyrzeźbionym ciałem, które jest wręcz nierealne.

Lenny Kravitz i jego doskonałe ciał

Nie tylko Tatum skomentował to zdjęcie, Kelly Rowland napisała, „Tak…..idę na siłownię!!!”, zaś nominowany do Oscara Colman Domingo, „Chryste, co do cholery!”. Zaś były Jennifer Lopez – Alex Rodriguez dodał… ikonki płomieni.

Lenny Kravitz pozuje nago. Internet oszalał

Channing Tatum i jego narzeczona Zoë Kravitz towarzyszyli Lenny’emu Kravitzowi podczas ceremonii odsłonięcia jego gwiazdy na słynnym Hollywood Walk of Fame w Los Angeles. Podczas ceremonii Zoë wygłosiła przemówienie w hołdzie swojemu ojcu, w którym w odpowiedni sposób naśmiewała się z jego wieloletniej miłości do siateczkowych podkoszulek, które odsłaniają wszystko.

Czy ktoś ma coś przeciwko ekshibizjonizmowi Lenny’ego Kravitza? 

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Lenny Kravitz