Mama Dakoty Johnson prosto z zaśnieżonego Aspen wróciła do ciepłego Los Angeles. Ubraną w obcisły czarny strój przyłapali paparazzi. Słynna aktorka wysiadając ze swojego auta odpaliła papierosa i cieszyła się urokami poranka.

Melanie Griffith z papierosem

64 latka jeszcze kilka dni temu wypoczywała w amerykańskim, zimowym kurorcie w towarzystwie swojej przyjaciółki Goldie Hawn. Teraz narty zamieniła na sportowy strój. Fotoreporterzy sfotografowali ją z samego rana, kiedy to Melanie wybierała się przejażdżkę w Los Angeles. Wychodząc pod domem swojego znajomego, Melanie odpaliła papierosa, wzięła pudełko na lunch i poszła w jego kierunku. Trzeba przyznać, że figura aktorki może przyprawiać o zawrót głowy!

Goldie Hawn i Melanie Griffith idą razem na lunch. Już tak nie wyglądają!

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* –  Credit line: LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Credit line: LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – * Credit line: LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Griffith ubrała się w czarne obcisłe legginsy, ciężkie buty i krótki biały sweterek. Luźny koczek nadał nieco nonszalanckiego wyglądu, a okulary typu „cat eye” dodały stylizacji charakteru.

Melanie Griffith miała kiedyś BARDZO nietypową maskotkę

Choć Melanie aktualnie nie można zobaczyć na srebrnym ekranie, aktorka kibicuje swojej córce. Jej ostatni film „Lost daughter” gwiazda określiła jako „dzieło sztuki”, a sam film „niesamowitym”. Zgadzacie się z nią?

 

Los Angeles, CA –  Credit line: LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – Credit line: LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum