Mikołaj to 72-letni uczestnik programu Rolnik szuka żony, zasłynął tym, że nie umiał się zdecydować i nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek.

Zbyszek z Rolnika spotyka się z Justyną? Zabrał głos w tej sprawie!

Okazuje się jednak, że miłość znalazł poza programem. Przedstawił ją w świątecznym odcinku. To Marta, która jest w wieku jego córki. Mikołaj zachwycał się nią na wizji:

Martę znałem z widzenia przed programem, ale nie śmiałem jej zaczepiać, snuć marzenia o związku, proponować cokolwiek. (…)
Czekałem na taką kobietę. Na taką, która spełniłaby moje wyobrażenie o życiu. Jest wolna, taka nieskażona niczym, wiem, że to jest ideał.

Prowadzącej, Marcie Manowskiej powiedział, że posłuchał jej, gdy mówiła, że miłość znajdzie się tuż za rogiem. Dodał jednak później, że nie wie jeszcze, czy jest zakochany, ale uważa, że już zrodziło się uczucie, które będzie rozkwitać. Ogłosił również, że w święta się zaręczają.

Małgosia i Paweł z Rolnika już się zaręczyli?

Internautom jednak nie do końca spodobała się wybranka Mikołaja.

Dziwna ta ich miłość .. Oglądając dzisiejszy odcinek to nie zauwazylam żadnego tam uczucia, na inne pary to aż miło było patrzeć

Ktoś nawet doszukał się teorii spiskowej.

Ona była gdzieś w jakimś programie bo znajoma twarz. Na 100% jest podstawiona. Nie gotowali razem,nie trzymali się za rękę nawet,nic o sobie nie mówili… Mikołaj to cwaniaczek,chciał nosa utrzeć widzom a zdarł sobie swój.

Pasują do siebie? Czy woleliście kandydatki, które walczyły o niego w programie?

72-letni Mikołaj, niezdecydowany uczestnik Rolnika, zapowiedział ZARĘCZYNY!

72-letni Mikołaj, niezdecydowany uczestnik Rolnika, zapowiedział ZARĘCZYNY!