Właśnie potwierdzono, że 81-letni Al Pacino spotyka się z młodszą o 53 lata Noor Alfallah, ich romans podobno rozpoczął się podczas pandemii.

Internet oszalał na punkcie treningu 34-letniej dziewczyny Micka Jaggera

Al Pacino spotyka się z Noor Alfallah

Legenda Hollywood była ostatnio widziana ze swoją nową 28-letnią dziewczyną podczas kolacji z Jasonem Momoą po wizycie w najnowszej galerii Juliana Schnabela „Pace” w dzielnicy Mid City w Los Angeles.

Noor przeważnie umawia się z bardzo bogatymi starszymi mężczyznami, przez jakiś czas była z Mickiem Jaggerem (78 l.), a potem umawiała się z miliarderem Nicolasem Berggruenem (60 l.) – podaje źródło gazecie PageSix.

Noor Alfallach – łowczyni staruszków?

Noor jest wiceprezeską Lynda Obst Productions w Sony, a także podobno pracuje nad 2 filmami fabularnymi. Alfallah wraz ze swoją młodszą siostrą Remi podobno zawarła w zeszłym roku umowę na produkcję filmów z prezesem Imagine Entertainment, Brianem Grazerem (70 l.).

Mick Jagger oskarżony o romans z 15-latką

Otacza się bogatym tłumem, lata odrzutowcami – dodaje źródło.

Oprócz Micka Jaggera i Ala Pacino, w 2019 roku Noor była widywana w towarzystwie Clinta Eastwooda, który dziś ma 91 lat. Według doniesień, mówiła, że to jedynie przyjaciel rodziny.

Al Pacino Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Al Pacino/fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum