Ciemne chmury wciąż wiszą nad brytyjską rodziną królewską. Król Karol III i jego synowa, Kate Middleton walczą aktualnie z nowotworem. Najstarszy syn królowej Elżbiety II nie zrezygnował z pełnienia wszystkich swoich królewskich obowiązków, za to żona księcia Williama usunęła się w cień. Swój czas chce przeznaczyć teraz na walkę z chorobą oraz spędzanie czasu z rodziną. Zresztą dla dobra dzieci, nie zdecydowała się informować opinii publicznej o szczegółach swojego zdrowotnego stanu. I choć fani royalsów rozumieją tę decyzję, gdy dziś rano nie pojawiło się nowe zdjęcie Louisa w social mediach, czuli rozczarowanie… O czym mowa?

Internauci zszokowani dorosłym wyglądem 12-letniej Harper Beckham

Kate Middleton i książę William opublikowali nowe, urodzinowe zdjęcie małego Louisa

Kate Middleton i książę William mają niepisaną tradycję, polegającą na publikacji nowych zdjęć swoich pociech w dniu ich urodzin. Dziś, czyli 23 kwietnia, swoje święto obchodzi najmłodsza pociecha royalsów, czyli książę Louis. Chłopiec kończy właśnie 6 lat.

W „normalnych” czasach już od samego rana miłośnicy brytyjskiej rodziny królewskiej mogli składać życzenia dzieciom książęcej pary w social mediach. Dziś jednak do południa zabrakło wspomnianego postu. Miłośnicy Kate i Williama ciepłe słowa zamieszczali więc pod ostatnim wpisem na Instagramie (rolka księcia Williama), jednocześnie zaznaczając, że czują rozczarowanie brakiem tradycyjnego zdjęcia.

Catherine Zeta-Jones miała tę sukienkę na sobie 25 lat temu. Teraz założyła ją jej córka na 21. urodziny

Czy słusznie? Niekoniecznie, bo na oficjalnym profilu przyszłego króla i królowej Anglii właśnie pojawiła się nowa fotografia małego monarchy!

Wszystkiego najlepszego z okazji 6. urodzin, książę Louis! Dziękujemy za wszystkie dzisiejsze miłe życzenia – czytamy w sieci.

Zdjęcie jak zawsze wykonała księżna Kate.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o bogatych rodzicach! „Ja miałam łatwo na starcie”