Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat gości na ekranach widzów w całej Polsce. Szczególny rozgłos dały jej programy w stacji TVN, z którą jest związana od 2012 roku. Pierwszym programem, po którym prezenterka zebrała większe grono fanów był telewizyjny poradnik „Perfekcyjna pani domu”. Później jej kariera ponownie poszybowała po udziale w programie „Project Lady”.

Małgorzata Rozenek publicznie przyznała się do ZDRADY! Szokujące wyznanie

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o bogatych rodzicach!

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno wystartowała jako bohaterka kolejnego programu „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Choć kariera telewizyjna od wielu lat przynosi celebrytce spełnienie, nie zapomina ona o mediach społecznościowych, w których często pokazuje swoje prywatne życie.

Małgorzata Rozenek zaciekle broni obecnego rządu u Żurnalisty

Małgorzata Rozenek-Majdan nie powstrzymuje się także przed poważnymi rozmowami w podcastach na różnych kanałach YouTube. Teraz pojawiła się w wywiadzie u Żurnalisty, gdzie opowiedziała o swoim dzieciństwie i przyznała, że miała dużo łatwiej w życiu niż większość osób, bo pochodzi z dobrego i wspierającego domu.

Ja miałam łatwo na starcie i nie będę ukrywać. Pochodzę z dobrego domu z ogromnym wsparciem, nie tylko emocjonalnym, ale również materialnym, rodzice mi pomagali. Ja nie musiałam walczyć na ulicy o przeżycie. Było dla mnie oczywiste, że jeżeli wymyślę sobie studia, na które chcę iść, albo kursy, które chce zrobić to, że rodzice mi w tym pomogą. Po prostu łatwiej osiągnąć więcej, jak ma się taki początek – wyznała w rozmowie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek o kulisach zwolnienia z DDTVN! „Po trzech miesiącach wiedziałam, że jest już POZAMIATANE”

Podczas rozmowy przyznała także, że kieruje się słowami swojego taty, który uważa, że dużo ważniejsze jest to, skąd ktoś zaczyna swoją drogę, a nie gdzie ją kończy.

Mój tato zawsze mówił: „Nieważne gdzie doszłaś, ważne skąd zaczynałaś”. I to jest dla niego tak naprawdę taka skala historii ludzkiej, że nie ma znaczenia, kto gdzie skończy, bo gdzie indziej kończy ktoś, kto zaczynał na przykład dużo szybciej, albo miał dużo łatwiej – mówi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Czy zgadzacie się z tą opinią prezenterki?

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Piętka Mieszko/AKPA