Wczoraj wyciekła nieznana piosenka Adele, która wywołała ogromne emocje. Możemy usłyszeć fragment nowego utworu od czasu hitu „Someone Like You”, czyli po pięcioletniej przerwie.

Zapomnij o tym, kto wygrywa, kochanie. Lepiej miej nadzieję, że znajdziesz to w sobie i wybaczysz grzesznikowi, którym cię uczynił – śpiewa Adele

Wyciekł fragment piosenki Adele

Adele wygląda ŹLE? Gwiazda BARDZO schudła

Podobno jest to wyciek z płyty demo z 2015 roku i nie ma nic wspólnego z jej nadchodzącym czwartym albumem. Gdyby wyciekła jej nowa muzyka, może stracić miliony na sprzedaży płyt.

Kampanie Adele są zawsze owiane tajemnicą i to właśnie sprawiło, że jej powrót w 2015 roku był tak ekscytujący. Było naprawdę głośno! Wszyscy rzucili się na nową jej płytę – mówi specjalista muzyki w „The Sun”.

OMG! Adele jest naprawdę wychudzona. Zobacz jej najnowsze zdjęcia

Tłumaczy, że jeśli teraz wyciekłby nawet fragment nowego albumu, może to być katastrofalne w skutkach:

Może to wpłynąć na jej wyniki sprzedaży, a także zepsuć cały jej powrót do kariery. Jej zespół robi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać wszystko w tajemnicy, ale jest to z pewnością niepokojące – mówi specjalista sceny muzycznej.

Lady Gaga , Dua Lipa i Ariana Grande miały ten sam problem – wyciekły ich albumy w zeszłym roku przed wydaniem. Zarobki ze sprzedaży płyt wtedy znacznie im zmalały.

Odchudzona o 45 kg Adele pokonała jeszcze jeden kompleks – mało kto o nim wiedział

Adele pokazała schudła prawie 50 kilogramów.

Adele na plaży. Fot.Forum/Backgrid UK.

Adele w obcisłych ubraniach drodze na trening.

Wysportowana Adele idzie na trening. Fot.Forum/Backgrid USA.

Adele śmieje się od ucha do ucha, trzymając w rękach dwie statuetki Grammy dla najlepszej nowej artystki, rok 2009,

Adele śmieje się od ucha do ucha, trzymając w rękach dwie statuetki Grammy dla najlepszej nowej artystki, rok 2009, fot. Mario Anzuoni / Reuters / Forum