Kiedy Adele (31 l.) zaczęła robić karierę muzyczną, nie należała do najszczuplejszych kobiet. Gwiazda miała nadwagę i stała się ona jej znakiem rozpoznawczym, chociaż wszyscy pokochali ją za piękny głos. Wiosną postanowiła rozwieść się z Simonem Koneckim, a później zaczęła gwałtownie chudnąć. Zachwyciła nową sylwetką na urodzinach Drake’a, a teraz wygląda jeszcze lepiej.

Adele nigdy nie wyglądała tak dobrze! Gwiazda bardzo schudła i PROMIENIEJE (FOTO)

Adele bardzo schudła

Adele na Instagramie pokazała zdjęcia ze świątecznej imprezy. Ma na sobie czarną, dopasowaną sukienkę z bufkami i dużym dekoltem. Widać, że schudła także po jej twarzy.

Odchudzona Adele na zdjęciach z imprezy świątecznej:

Oto, co naprawdę się kryje za nową sylwetką Adele

Internauci są pod wrażeniem jej nowej figury. Twierdzą, że wygląda, jak inna osoba:

Nie wyglądasz już jak Adele.

Adele nie wygląda jak Adele.

OMG, jest taka szczupła!

Jak schudła Adele?

Adele jest podobno wierna diecie sirtfood. Dieta ta wykorzystuje żywność bogatą w polifenole, które aktywują w organizmie człowieka sirtuiny, czyli geny długowieczności. Dieta sirtfood, którą stosuje Adele, koncentruje się na tych produktach, których składniki aktywują „geny długowieczności” i szczupłego wyglądu, czyli sirtuiny. To białka, które spowalniają procesy starzenia komórek i odpowiadają za ich jakość. Gwiazda nie przepada za siłownią, ale ćwiczyła pilates.

Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie.

Adele zanim schudła fot. Forum/BACKGRID

Adele zanim schudła fot. Forum/BACKGRID