Ostatnio głośno jest o metamorfozie Adele (31 l.). Gwiazda, która należała do puszystych kobiet, zgubiła sporo kilogramów i wygląda świetnie. Według doniesień jednego z tabloidów, przyjaciele zaczynają się o nią martwić, bo przesadza z odchudzaniem.

Adele nigdy nie wyglądała tak dobrze! Gwiazda bardzo schudła i PROMIENIEJE (FOTO)

Adele ma zaburzenia odżywiania?

Piosenkarka tak naprawdę chudnie już od dłuższego czasu. Zgubiła 20 kilogramów. Chociaż na razie wygląda dobrze i zdrowo, ponoć przesadza z treningami. Znajomi zaczynają mieć obawy, czy jest z nią wszystko w porządku.

Aktywność fizyczna przerodziła się w zaburzenia, wydaje się, że ona już nie umie zachować umiaru. Jeśli poprzestanie na obecnej wadze, naprawdę będzie wyglądać dobrze, ale ona mówi, że chce zrzucić jeszcze więcej kilogramów, by mieć jak najbardziej atletyczną sylwetkę – zdradził jej znajomy dla New Idea.

Adele przyłapana z tajemniczym mężczyzną – trzymała się z nim za ręce (ZDJĘCIA)

Adele odchudzoną sylwetkę zaprezentowała na urodzinach Drake’a. Była ubrana w czarną, aksamitną sukienkę, która podkreśliła jej figurę. Kilka miesięcy temu gwiazda podjęła decyzję o rozwodzie z Simonem Koneckim i ma nowego partnera.

Myślicie, że Adele planuje schudnąć jeszcze więcej?

ZOBACZ TAKŻE:

Adele SCHUDŁA po rozwodzie z Simonem Koneckim – na koncercie Spice Girls pochwaliła się nową figurą

Tak się zmieniała Adele – z puszystej dziewczyny w seksowną, szczupłą kobietę

 

Nowa sylwetka Adele fot. Forum/The Mega Agency

Nowa sylwetka Adele fot. Forum/The Mega Agency

Tak Adele wyglądała wcześniej fot. Forum/The Mega Agency

Adele