Adele (31 l.) kilka miesięcy temu oficjalnie poinformowała, że rozstała się z mężem, Simonem Koneckim.

Adele i Jennifer Lawrence zrobiły furorę w klubie dla gejów – zobaczcie, co Adele robiła na scenie (ZDJĘCIA)

Od tamtej pory Adele bywa dość często widywana w towarzystwie przyjaciółek i znajomych. Gwiazda postanowiła zmienić swoje życie nie tylko jeśli chodzi o związek, ale i zdrowie oraz wygląd.

Adele schudła – ile waży?

Adele przy wzroście 173 cm ważyła 85 kilogramów. Odkąd stała się gwiazdą, przyzwyczaiła nas do swej puszystej figury. Jakiś czas temu Brytyjka wzięła się za siebie i za swoje nawyki. Powoli zaczęła chudnąć.

Adele SZALEJE. Podczas koncertu Beyoncé zrobiła TO!

Gwiazda od kilku miesięcy uczestniczy regularnie w zajęciach z Pilates. Ćwiczy na reformerze, czyli specjalnym przyrządzie, który umożliwia bardziej skuteczny trening. Adele zmieniła też dietę – piwo i chipsy nie są już jej ulubionymi przekąskami.

Efekt widać od razu – podczas koncertu Spice Girls Adele poszła za kulisy – świetnie bawiła się z piosenkarkami, swoimi dawnymi idolkami. Były wspólne śpiewy i mnóstwo fotek. Na zdjęciach widać, że Adele wygląda inaczej – schudła na twarzy, ma też szczuplejszą figurę.

Podobno Adele zrzuciła już ponad 6 kilogramów. Gwiazda czuje się świetnie, jest w coraz lepszej kondycji i nie chce przestawać trenować.

Lara Gessler w nowym JOYu o swoich zaburzeniach odżywiania – schudła bardzo dużo

Jeśli wytrwa, już niedługo będzie brylować na imprezach figurą modelki. Adele jest piękną kobietą, na pewno zobaczymy efekt WOW.

Adele 16 maja pojawiła się na koncercie Spice Girls w Londynie, Fot. FORUM/Backgrid

Adele schudła ponad 6 kilogramów, Fot. FORUM/Backgrid