W ubiegłym roku Adele i Simon Konecki, po ośmiu latach związku, podjęli decyzję o rozwodzie. Nic więc dziwnego, że piosenkarka chciała pozbyć się domu, w którym mieszkała z Simonem. Jak donoszą brytyjskie media, Adele sprzedała posiadłość, którą wystawiła na sprzedaż w 2019 roku, ale straciła na tym dużo pieniędzy.

Znajomy Adele zdradza, jak gwiazda zachowuje się jako MATKA

Adele sprzedała posiadłość

Adele i Simon spędzili ostatnie dwa lata małżeństwa w posiadłości, o której mowa. Piosenkarka kupiła ją w 2017 roku i zapłaciła za nią 4 miliony funtów! XVIII-wieczna willa, która znajduje się w angielskim hrabstwie Sussex, ma osiem sypialni i jest bardzo luksusowa. Na 48-akrowej znajduje się też kort tenisowy.

Jak podaje „Daily Mail”, teraz posiadłość należy do anonimowego finansisty, który kupił ją za 3 miliony funtów. Adele jest zatem stratna milion funtów. Ponoć nie była to jedyna nieruchomość, która należała do wokalistki. Artystka ma jeszcze kilka nieruchomości w Wielkiej Brytanii.

Adele w OBCISŁEJ bluzce i spódnicy. Jaką ma TALIĘ!

Adele przeniosła się do Los Angeles?

Adele dotychczas dzieliła swoje życie między Wielką Brytanię, a Stany Zjednoczone. Ponoć teraz znacznie więcej czasu spędza w Los Angeles, gdzie mieszka w sąsiedztwie… Simona Koneckiego. Para po rozstaniu podobno pozostaje w dobrych relacjach, a zamieszkanie niedaleko od siebie wynikało z tego, że Adele i Konecki wychowują wspólnie 7-letniego syna. Angelo w ten sposób ma w jak najmniejszy sposób odczuć rozstanie rodziców

ZOBACZ TEŻ:

Była trenerka Adele zdradza PRAWDĘ o jej schudnięciu

Adele dała kelnerowi niecodzienny napiwek

Aneta Zając wygląda jak Adele. Serio, zobaczcie to sami!

 

Adele w czarnym płaszczu

Adele/fot. Forum

Adele całuje Simona Koneckiego

Adele, Simon Konecki/fot. Forum