Adele (31 l.) zaskoczyła nas utratą wagi. Wokalistka, która zmagała się z nadwagą od początku kariery, jest nie do poznania. Pozmieniało się także sporo w jej życiu prywatnym. Gwiazda rozwiodła się z Simonem Koneckim. Teraz głos zabrała jej była trenerka, której zdaniem to przede wszystkim miało wpływ na wygląd Adele.

Adele pokazała nowe zdjęcie – schudła i wygląda jak INNA osoba

Była trenerka o Adele

Adele wcześniej była podopieczną Camili Goodis. Według trenerki, to właśnie rozwód pchnął artystkę w kierunku pozytywnych zmian.

Z pewnością jest szczęśliwą osobą. Rozwodzi się i myślę, że to świetna motywacja, aby poczuć się lepiej samemu ze sobą. Sama jestem rozwiedziona i pamiętam, że po rozstaniu powiedziałam: „Wiesz co? Sprawię, że będę najlepszą wersją siebie, nie dla niego ani dla nikogo. Dla siebie.” Myślę, że tak właśnie zrobiła. To była bardzo pozytywna rzecz w jej życiu, ten rozwód, ponieważ dzięki temu wygląda fantastycznie – powiedziała dla hollywoodlife.com.

Adele dała kelnerowi niecodzienny napiwek

Jak schudła Adele?

Adele jest podobno wierna diecie sirtfood. Dieta ta wykorzystuje żywność bogatą w polifenole, które aktywują w organizmie człowieka sirtuiny, czyli geny długowieczności. Dieta sirtfood, którą stosuje Adele, koncentruje się na tych produktach, których składniki aktywują „geny długowieczności” i szczupłego wyglądu, czyli sirtuiny. To białka, które spowalniają procesy starzenia komórek i odpowiadają za ich jakość. Gwiazda nie przepada za siłownią, ale ćwiczyła pilates.

ZOBACZ WIĘCEJ: Jak schudła Adele? Wiemy, co jadła (DIETY GWIAZD)

Adele fot. Forum/Mega Agency

Adele fot. Forum/Backgrid

Adele

Adele fot. Forum/Mega Agency