Agata Młynarska jest mamą dwóch synów, którzy są owocem jej pierwszego małżeństwa. Dziennikarka ma także dwie przybrane córki – zdjęciem jednej z nich pochwaliła się na swoim Instagramie.

Agata Młynarska OSTRO o Elżbiecie Witek. „Pani śmiech brzmi STARSZNIE

Agata Młynarska z córką

Dwie dziewczynki, które trafiły pod skrzydła znanej prezenterki – Alicja i Sylwia – nigdy nie były formalnie adoptowane przez Młynarską. Chcąc uniknąć skomplikowanej procedury, Młynarska zdecydowała się na objęcie opieki prawnej nad dziewczynkami. Dziś to już dorosłe kobiety, które założyły własne rodziny.

Na Instagramie Agaty Młynarskiej pojawiło się świąteczne zdjęcie z Sylwią. Przy okazji dziennikarka opowiedziała niezwykłą historię ich wyjątkowej relacji.

Z Sylwią odnalazłyśmy się w święta Bożego Narodzenia 22 lata temu. Dostałam ją w prezencie od św. Mikołaja. Sylwia napisała do niego list…, że chciałaby do mnie przyjechać… i tak się zaczęło. Pamiętam ten mroźny wieczór w Domu Dziecka w Pawłówce. Potem był koncert „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”z udziałem dzieci z jej domu dziecka a potem Sylwia przyjechała do mnie i tak już zostało.

Po tym jak w domu Młynarskiej pojawiła się Sylwia, pod jej skrzydła trafiła druga podopieczna – Alicja.

Chwilę później dołączyła Alicja. Alusia wyleciała spod moich skrzydeł jak tylko skończyła 18 lat. Wyleciała dosłownie. Do Londynu. Uczyła się, pracowała, założyła rodzinę. Jest dzielną mamą dwójki dzieci. Sylwia została pod moimi skrzydłami ale też już ma swoją rodzinę i też jest dzielną mamą cudownej Lili. To zdjęcie zrobiłyśmy tuż po tym, jak dowiedziałam się, że jest w ciąży.

Agata Młynarska wyznała, że wiele zawdzięcza przybranym córkom.

Dziewczyny moje kochane❤️Dziękuję za Was każdego dnia. Za to, czego dzięki Wam mogę doświadczać ❤️❤️

Wiedzieliście, że Agata Młynarska ma przybrane dzieci?

Agata Młynarska w białym garniturze

Agata Młynarska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Agata Młynarska w czerni

Agata Młynarska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA