Agata Młynarska ( 55 l.) nie mogła powstrzymać się od komentarza po tym, jak zobaczyła relację z Sali sejmowej podczas ważnego głosowania. Co tak rozwścieczyło dziennikarkę?

Paulina Młynarska ostro o wystąpieniu Kingi Dudy. Wyjaśniła jej, co było z nim nie tak

Agata Młynarska atakuje Elżbietę Witek

Agata Młynarska dała upust swojej wściekłości, po tym jak w czasie głosowania marszałek sejmu Elżbieta Witek (57 l.) nie potrafiła opanować śmiechu. Posłanka, prowadząc obrady, każdorazowo wybuchała śmiechem przy odczytywaniu nazwisk kandydatów proponowanych do prac w komisji do spraw pedofilii.

Z sali sejmowej dało się słyszeć, apelujące do marszałek sejmu o powagę. Witek była do tego stopnia rozbawiona, że w pewnym momencie musiała wyłączyć mikrofon. Jej zachowanie nie umknęło uwadze dziennikarzy, a głos postanowili zabrać nawet ci niezwiązani ze światem polityki. Wśród nich znalazła się Agata Młynarska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Gwiazda w instagramowym wpisie w ostrych słowach wyraziła oburzenie zachowaniem marszałek sejmu:

Agata Młynarska w TOTALNIE ROZMAZANYM makijażu po balu

Szanowna Pani Marszałek, jak Pani by się czuła jako mama zgwałconego dziecka, gdyby słyszała Pani śmiech przy powoływaniu komisji, która być́ może stanie się̨ ostatnią deską ratunku dla ofiar pedofilii. Pani śmiech brzmi strasznie! Jest przerażający. Czuję się̨ nim dotknięta na wielu poziomach. Jako matka, kobieta, obywatelka. Nie wiem jak Pani się wytłumaczy z tego śmiechu ale wiem jedno, że patrząc sobie w twarz w lustrze, będzie go Pani zawsze słyszeć́.

Elżbieta Witek zaprzeczyła, jakoby miała ją rozbawić komisja sama w sobie. Marszałek sejmu wyjaśniła, że podczas długiego głosowanie cały czas pojawiało się to samo nazwisko nieustannie odrzucane przez posłów. Tym samym Witek chciała uciąć spekulacje, że rozbawiło ją słowo „członek”.

Paulina Młynarska: Czuję się OSZUKANA i SKOPANA: magazyn Wprost pokazał jej ojca jako tyrana

Dajecie wiarę jej wyjaśnieniom?

 

 

Agata Młynarska, Przemysław Schmidt

Agata Młynarska, Przemysław Schmidt, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agata Młynarska

Agata Młynarska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

 

Agata Młynarska

scena z: Agata Młynarska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA